Wisiorki

Wisiorek Celebrytka Anielskie Piórko Wisiorek Celebrytka Anielskie Piórko
Ergold

Wisiorek Celebrytka Anielskie Piórko

79,00 zł -5% 75,05 zł
  • -5%

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę precyzyjnie wykonanych produktów dostępnych w modnych wzorach. Do złotych i srebrnych łańcuszków doskonale pasują oferowane przez nas wisiorki w różnych kształtach, takich jak serce. Taki zestaw stanowi przepiękną ozdobę kobiecej szyi oraz dekoltu. Złoty wisiorek stanowi niezbędny element eleganckiego stroju podczas przyjęć, bali i innych spotkań towarzyskich. Zawieszki na łańcuszek bardzo dobrze prezentują się również jako dodatek do codziennego stroju.
Wśród naszych wzorów królują ażurowe ozdoby takie jak serce, symbol nieskończoności, czy okrąg ze zdobieniami. Posiadamy także ozdoby takie jak zawieszka 3D wypełniona cyrkoniami lub wyposażona w dużą, prostokątną cyrkonię. Wszystkie modele naszej biżuterii są oferowane w sklepie internetowym ER-gold, stworzone zostały przez naszych projektantów. Dzięki temu masz pewność, że produkt, który kupujesz jest niepowtarzalny.
W naszej pracowni bardzo starannie nadzorujemy proces wytwarzania biżuterii – aby ozdoby, które dostarczamy do sklepu, nie tylko były piękne, ale też odznaczały się najwyższą jakością.