Złota celebrytka z aniołkiem c.303

Złota celebrytka z aniołkiem c.303

259,00 zł
Wzór nr: c.303
Id produktu:2569
Kolor złota: Żółte
Próba: 585
Ilość

Szukasz idealnego prezentu lub po prostu chcesz zabłyszczeć? Proponujemy idealne rozwiązanie – złoty łańcuszek celebrytka z aniołkiem i czarnymi kuleczkami ozdobnymi. Produkt wykonany jest ze złota (próba 585), więc perfekcyjnie rozświetla skórę i dodaje blasku każdej kreacji. Pasuje do ubioru zarówno codziennego, jak i wieczorowego. Naszyjnik może stanowić przemyślany prezent, szczególnie dla osób ceniących religijną symbolikę – anioł oznacza niewinność, czystość, ale również doskonałość i sztukę. W dodatku oferujemy możliwość wykonania grawera na blaszce, dzięki czemu możesz zawrzeć dane życzenia także w pudełku.

Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

  • Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
  • Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
  • Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.
c.303

Opis

Waga
1.06-1.11g
Kolor złota
Żółte
Próba
585
Długość całkowita łańcuszka [cm]
44
Kuleczki ozdobne
3szt. średnicy ~ 3.0mm i 1szt. średnicy ~ 3.6mm
Wielkość orientacyjna aniołka
10.5mm/11mm
Możliwość wykonania graweru
na blaszce w pudełku
Rodzaj
Na szyję

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Podziel się opinią o produkcie