Złota celebrytka z nieskończonością C.304

Złota celebrytka z nieskończonością C.304

249,00 zł
Wzór nr: c.304
Id produktu:2570
Kolor złota: Żółte
Próba: 585
Ilość

Lubisz, gdy Twoja biżuteria ma dla Ciebie znaczenie? Oferujemy biżuterię z wieloma symbolami, w tym – nieskończoność. Jest to znak bardzo uniwersalny, może nawiązywać do wiecznej miłości oraz wierności. Artystom może również zapewnić długotrwałe natchnienie w twórczości. W dodatku produkt wykonany jest ze złota, który jest uniwersalnym kolorem i pasuje do każdego rodzaju odzieży. Ze względu na ozdobne kuleczki, naszyjnik idealnie wpasowuje się w czarną kolorystykę. Naszyjnik stanowi również ciekawy pomysł na prezent, dlatego dodajemy możliwość grawerowania wszelkich napisów na blaszce w pudełku.

Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

  • Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
  • Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
  • Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.
c.304

Opis

Waga
1.04-1.06g
Kolor złota
Żółte
Próba
585
Długość całkowita łańcuszka [cm]
44
Kuleczki ozdobne
3szt. średnicy ~ 3.0mm i 1szt. średnicy ~ 3.6mm
Wielkość orientacyjna nieskończoności
4.5mm/10.90mm
Możliwość wykonania graweru
na blaszce w pudełku
Rodzaj
Na szyję

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Podziel się opinią o produkcie