Złota celebrytka z krzyżykiem C.306
Ergold

Złota celebrytka z krzyżykiem C.306

Dostępność: (2 produkty/ów)
Wysyłka: 24 godziny
Indeks: c.306
ID produktu: 2572
249,00 zł
Brutto

Celebrytki stały się w ostatnim czasie najbardziej pożądanymi dodatkami wśród współczesnych kobiet, które lubią podążać za najnowszymi trendami mody. Prezentowany przez nas złoty łańcuszek typu celebrytka z krzyżykiem to doskonałe rozwiązanie dla pań, które uwielbiają stylową biżuterię. Dzięki połączeniu delikatności z ozdobnymi kuleczkami produkt dodatkowo zyskuje na atrakcyjności i z pewnością będzie przyciągał uwagę. Tradycyjne, żółte złoto, które zastosowano przy produkcji łańcuszka to wybór uniwersalny, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Złota celebrytka z krzyżykiem to fantastyczny pomysł na prezent.

Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wzór nr:
c.306
Waga:
1.02-1.09g
Kolor złota:
Żółte
Próba:
585
Długość całkowita łańcuszka [cm]:
44
Kuleczki ozdobne:
3szt. średnicy ~ 3.0mm i 1szt. średnicy ~ 3.6mm
Wielkość orientacyjna krzyżyka:
8.1mm/14.0mm
Możliwość wykonania graweru:
na blaszce w pudełku
Rodzaj:
Na szyję
Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.

Napisz opinię jako pierwszy !

Dodaj swoją opinię