Chokery ze srebra

Choker srebrny naszyjnik z czarnymi kamieniami Choker srebrny naszyjnik z czarnymi kamieniami
Ergold

Choker srebrny naszyjnik z czarnymi kamieniami

109,00 zł
Choker Naszyjnik Kryształowy Choker Naszyjnik Kryształowy
Ergold

Choker Naszyjnik Kryształowy

109,00 zł

Nasza linia naszyjników ze srebra łączy wysoką jakość materiałów i fason wydobywający wewnętrzne piękno. Nasze fasony chokerów jednocześnie są wygodniejszy dla klientek ponieważ nie uciskają szyi, ale i zamykający się przy szyi fason naszyjnika podkreśla obojczyk.

Nasze chokery wykonane są z wysokiej jakości srebra, gwarantuje to zarówno ich piękno jak i wytrzymałość, jako że srebro jest jednym z twardszych metali szlachetnych. Ponadto sam odcień srebra, również w opcji w połączeniu z czarnymi kryształkami, nadaje osobie która je nosi niepowtarzalnego szyku, zachowując swoją uniwersalność i pasując do praktycznie każdej kreacji w zimnej kolorystyce.

W starożytności Srebro było wręcz magicznym zjawiskiem. Chociaż dzisiaj wiemy, że ma właściwości bakteriobójcze, dawniej ta cecha srebra była tłumaczona mistycyzmem. Srebro oraz “srebrna woda” (woda po kontakcie z metalem) miały mieć boskie, uzdrawiające właściwości. Kwiaty w srebrnym wazonie, na przykład więdły później niż w wazonie szklanym lub porcelanowym.

Oferujemy biżuterie z klasycznego srebra, z możliwością doboru pasujących kamieni szlachetnych. Jeśli szukasz podarunku w dobrym guście lub sama chcesz wydobyć z siebie swoją wewnętrzną boskość, srebrne chokery będą świetnym rozwiązaniem.