Biżuteria
Biżuteria
Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Biżuteria dla dzieci

Najpiękniejsza biżuteria dla dzieci

Chrzest, komunia czy urodziny to jedne z tych okazji, kiedy jako prezent doskonale sprawdzi się biżuteria dziecięca. Jest ona bardzo delikatna i idealna do noszenia na co dzień. Złota biżuteria dla dzieci to cenna pamiątka, która będzie mieć nie tylko sentymentalną wartość. W naszej ofercie można znaleźć spory wybór produktów, które z pewnością spodobają się maluchom. Złota biżuteria dziecięca często przedstawia popularne motywy, takie jak aniołki, serduszka, misie czy motyle. W naszym asortymencie znajduje się także biżuteria dla dziewczynek w starszym wieku. W tym przypadku doskonałym wyborem będą uniwersalne kółka, gwiazdki czy inne fantazyjne kształty.

Showing 1-24 of 398 product(s)

Srebrna biżuteria dla dzieci i nie tylko - co można znaleźć w naszej ofercie?

Dużą popularnością cieszy się srebrna biżuteria dla dziewczynek, nie tylko w formie kolczyków, ale również bransoletek. Wiele z nich zostało ozdobionych kolorowymi zawieszkami. Srebrna biżuteria dziecięca jest dostępna także w formie kolorowych sznurków połączonych blaszką lub zawieszką. Jest to świetny pomysł na prezent np. dla bliskiej przyjaciółki. Biżuteria złota dla dzieci jest dostępna w różnych próbach.

Biżuteria dziecięca na wiele okazji

Ozdoby w postaci kolczyków, bransoletek dla dzieci oraz innych elementów to świetny pomysł na prezent np. z okazji przyjęcia jednego z sakramentów lub ukończenia konkretnego etapu edukacji. W takich sytuacjach najczęściej wybierana jest złota biżuteria dla dzieci, z uwagi na swoją wartość oraz długą żywotność. Tego typu modele zostały dodatkowo ozdobione kolorowymi kamieniami, dzięki czemu prezentują się jeszcze atrakcyjniej. Biżuteria dla dziewczynek może zatem odpowiadać kolorystycznie ulubionym barwom solenizantki.

Srebrna biżuteria dla dziewczynek w każdym wieku

Warto zaznaczyć, że kolczyki dla dzieci dostępne w naszej ofercie posiadają zapięcia gwarantujące stabilne trzymanie się w uszach. Dzięki temu, złota i srebrna biżuteria dziecięca może być z powodzeniem noszona na co dzień, nawet podczas zajęć sportowych w szkole oraz innych aktywności. Najczęściej można spotkać się z zapięciem w formie sztyftu lub zatrzasku. Z kolei biżuteria dla dzieci w postaci bransoletek może zostać dodatkowo wygrawerowana.