Filtruj według
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Materiał
Próba
Kamień
Filtruj

Złote pierścionki z topazem

Złoty pierścionek z topazem - delikatne piękno

Pierścionek zaręczynowy z topazem z żółtego złota może symbolizować odnalezienie się dwóch połówek, które odtąd będą wiodły wspólne życie. Niebieski kamień należy do bardzo rzadkich, a przy tym wyjątkowo twardych. Dlaczego warto zdecydować się na taki pierścionek? Topaz był ceniony na dworach królewskich i często ozdabiał różne klejnoty. Pierścionki z topazem były noszone już wiele lat temu, ze względu na ich elegancki charakter oraz urok. Już wtedy wierzono w symbolikę i niezwykłe właściwości, jakie posiada topaz. Złoty pierścionek z tym kamieniem miał pomagać w rozwiązywaniu problemów i pozytywnie wpływać na rozwój noszącej go osoby.


Co więcej, wierzono, że biżuteria tego typu ułatwia komunikację z innymi ludźmi. Dziś pierścionek z topazem jest wybierany przede wszystkim ze względu na piękny wygląd, który wynika z obecności żelaza, tytanu, chromu i wanadu. Czym jeszcze wyróżnia się topaz? Pierścionek z niebieskim kamieniem wpływa na wzmocnienie koncentracji, wspomaga rozwój duchowy i działa uspokajająco.

Złote pierścionki zaręczynowe z topazem - poznaj naszą kolekcję

Złoty pierścionek z topazem doskonale sprawdzi się w przypadku delikatnej i wrażliwej kobiety, która docenia ponadczasowe piękno. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę, wybierając pierścionek zaręczynowy? Topaz będzie pasował paniom praktycznie z każdym typem urody oraz kolorem włosów. Jeśli chodzi o znaki zodiaku to pierścionek z takim kamieniem jak topaz sprawdzi się dla kobiety spod znaku bliźniąt, wagi, strzelca, panny, lwa oraz skorpiona. Pierścionek zaręczynowy z topazem w niebieskim kolorze cieszy się sporą popularnością, ze względu na swój oryginalny, a jednocześnie świeży wygląd.

Pierścionek złoty z topazem jest widoczny z daleka i przykuwa uwagę. Jest to świetny wybór dla każdej nowoczesnej kobiety. Złote pierścionki z topazem często są łączone z niewielkimi diamentami. W naszym asortymencie dostępne są również inne pierścionki zaręczynowe, na przykład: pierścionki z białego złota z topazem. Jesteśmy przekonani, że biżuteria tego typu zachwyci każdą panią. Złoty pierścionek z topazem sprawdzi się nie tylko na zaręczyny, ale również jako prezent na wyjątkową okazję, np. rocznicę ślubu.

W sklepie Ergold dostępna jest inna biżuteria: biżuteria złota, biżuteria srebrna, biżuteria męska, a także biżuteria dziecięca