Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pierścionki ze szmaragdem

6 product(s)

Pierścionek ze szmaragdem - symbol szczęśliwej miłości

Intensywnie zielony szmaragd jest symbolem siły, szczęścia oraz witalności. Z tego względu, pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem jest niezwykle często wybierany na oświadczyny. Dzięki głębokiej barwie, złote pierścionki ze szmaragdem prezentują się naprawdę wyjątkowo. Kamień cieszył się dużą popularnością już w czasach starożytnych. Jakie właściwości miał szmaragd? Pierścionek z zielonym kamieniem pozytywnie wpływał na samopoczucie psychiczne oraz fizyczne człowieka. Obecnie uważa się, iż pierścionki ze szmaragdem są symbolem głębokiej miłości.

Pierścionek złoty ze szmaragadem - modele z naszej kolekcji

Złoty pierścionek ze szmaragdem to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin czy rocznicy. Doskonale sprawdzi się również jako pierścionek zaręczynowy. Szmaragd jest kamieniem, który wyjątkowo pasuje kobietom obdarzonym ciepłym typem urody - posiadaczkom rudych lub złocistych blond włosów oraz jasnej cery. Jak wybrać idealny pierścionek? Szmaragd jako pojedynczy kamień w biżuterii będzie najlepszym wyborem dla pań preferujących minimalizm, z kolei dodatkowe ozdoby w postaci niewielkich diamentów ucieszą miłośniczkę bardziej wyrazistych pierścionków. W naszym sklepie dostępne są także pierścionki z białego złota ze szmaragdem.