Filtruj według
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Materiał
Próba
Kamień
Filtruj

Złote pierścionki ze szmaragdem

Złoty pierścionek ze szmaragdem - symbol szczęśliwej miłości

Intensywnie zielony szmaragd jest symbolem siły, szczęścia oraz witalności. Z tego względu, pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem jest niezwykle często wybierany na oświadczyny. Dzięki głębokiej barwie, złote pierścionki ze szmaragdem prezentują się naprawdę wyjątkowo. Kamień cieszył się dużą popularnością już w czasach starożytnych. Jakie właściwości miał szmaragd? Pierścionek z zielonym kamieniem pozytywnie wpływał na samopoczucie psychiczne oraz fizyczne człowieka. Obecnie uważa się, iż pierścionki ze szmaragdem są symbolem głębokiej miłości.


Pierścionek złoty ze szmaragadem - modele z naszej kolekcji

Złoty pierścionek ze szmaragdem to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin czy rocznicy. Doskonale sprawdzi się również jako pierścionek zaręczynowy. Szmaragd jest kamieniem, który wyjątkowo pasuje kobietom obdarzonym ciepłym typem urody - posiadaczkom rudych lub złocistych blond włosów oraz jasnej cery. Jak wybrać idealny pierścionek? Szmaragd jako pojedynczy kamień w biżuterii będzie najlepszym wyborem dla pań preferujących minimalizm, z kolei dodatkowe ozdoby w postaci niewielkich diamentów ucieszą miłośniczkę bardziej wyrazistych pierścionków. W naszym sklepie dostępne są także pierścionki z białego złota ze szmaragdem.

Oryginalny złoty pierścionek zaręczynowy - szmaragd w roli głównej

Choć utarło się, że to brylanty są najlepszym przyjacielem kobiety i najczęściej wybiera się je na oświadczyny, pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem okaże się świetnym wyborem jeśli nasza ukochana uwielbia oryginalne dodatki. Kamienie szlachetne wydobywa się m.in. w Kolumbii, Rosji, Brazylii i Stanach Zjednoczonych. Obok, rubinów, diamentów oraz szafirów, pierścionki ze szmaragdem należą do najbardziej cenionych i pożądanych. Niezwykły zielony odcień wynika z obecności pierwiastków chromu lub wanadu. W sztuce jubilerskiej największą wartość ma jaskrawozielony szmaragd. Pierścionek z takim kamieniem to prawdziwe dzieło sztuki i wyjątkowy dar.

Złote pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem - luksusowa biżuteria dostępna w naszej ofercie

Zielony odcień znakomicie komponuje się zarówno z żółtym, jak i białym odcieniem złota. W naszej ofercie można znaleźć złoty pierścionek ze szmaragdem dodatkowo ozdobiony diamentami, których chłodny blask cudownie kontrastuje z żywym kolorem. Jesteśmy pewni, że nasza biżuteria spodoba się każdej kobiecie, która ceni kunsztowne wykonanie i elegancję charakteryzującą pierścionek. Szmaragd jest uznawany za tradycyjny prezent z okazji 20 i 35 rocznicy ślubu.

Złote pierścionki ze szmaragdem - wyraz szyku i klasyki

Złote pierścionki ze szmaragdem to kwintesencja elegancji i wyrafinowania, które dodają blasku i wyjątkowego charakteru Twoim dłoniom. Zielony szmaragd, kojarzony z odwagą i pasją, jest doskonałym wyborem dla kobiet, które pragną podkreślić swoją silną osobowość. Wśród różnych kamieni szlachetnych szmaragd wyróżnia się swoją unikalną barwą i głęboką symboliką. Jego zielone odcienie doskonale komponują się z ciepłym blaskiem złota, tworząc biżuterię, która przyciąga spojrzenia. Właśnie dlatego wiele kobiet uważa pierścionek ze szmaragdem za element obowiązkowy w swojej kolekcji.

Polecamy także złote pierścionki z perłą, które są esencją subtelności i delikatnej elegancji. Perły, ze swoim subtelnym blaskiem, są idealne dla pań ceniących klasyczne rozwiązania w biżuterii. Niezależnie od wyboru, obie opcje są doskonałe dla kobiet w każdym wieku, które pragną podkreślić swoją indywidualność.

Dbałość o złote pierścionki ze szmaragdami

Chociaż ten kamień jest ceniony za ich piękno, to wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Złote pierścionki ze szmaragdem nie powinny być narażone na duże zmiany temperatury czy produkty chemiczne, które mogą osłabić intensywność koloru kamienia. Dlatego zaleca się przechowywanie pierścionka w miękkiej saszetce oraz unikanie kontaktu z perfumami czy kosmetykami.Warto również pamiętać, by nie zakładać takiej biżuterii podczas uprawiania sportu czy wykonywania domowych obowiązków, które mogą narażać kamień na uszkodzenia. Dbanie o swoje cenne przedmioty zapewni, że będą one służyć przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd.