Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Filtruj

Albumy

Album na zdjęcia - pamiątka chrztu dla chłopca i dziewczynki

Chrzest święty to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Z racji na wczesny wiek nie jesteśmy jednak w stanie go zapamiętać, dlatego też warto zaopatrzyć malucha w album na zdjęcia z chrztu. Będzie on doskonałą pamiątką chrztu świętego, która pozwoli dziecku zobaczyć, jak wyglądał ten sakrament. Zobacz, jakie albumy na chrzest znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Album na chrzest z obrazkiem

W naszej ofercie odkryjesz albumy na zdjęcia z chrzcin wykonane z białej skóry ekologicznej, zapewniającej całości twardą oprawę. Każdy z nich ozdobiony jest motywem chrzcielnym w formie srebrnego obrazka, który może mieć kształt m.in. prostokąta lub serca. Niewielkie ikonki przedstawiają np. sakrament chrztu lub aniołki czuwające nad niemowlakiem i umieszczane są w centralnym punkcie albumu lub w jego dolnym rogu. Każdy z obrazków pokrywany jest srebrem o próbie nr 925. Dodatkowo zabezpieczany jest bezbarwnym lakierem, który chroni go przed zniszczeniem, nadając odpowiednią trwałość.

Ponadczasowy prezent

Upominek w postaci albumu na chrzest jest doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Różnorodne obrazki umieszczane na albumach są uniwersalne, dzięki czemu nie musisz obawiać się o ich trafność względem płci dziecka. Wybierając album na pamiątkę chrztu świętego, masz również pewność, że zakup będzie przydatnym i często wspominanym upominkiem.

W naszej ofercie znajdziesz dewocjonalia takie jak albumy na zdjęcia z chrztu w dwóch rozmiarach: 21x15 cm lub 20x25 cm. Zdjęcia można umieszczać w nim za pomocą taśmy dwustronnej. Każdy album na chrzest pakowany jest przez nas w ozdobne opakowanie. Istnieje również możliwość spersonalizowania prezentu, poprzez umieszczenie na nim grawera. Wzór blaszki, czcionkę dedykacji i jej treść wybierasz sam spośród kilku wariantów, dzięki czemu zakupiony przez Ciebie album na chrzest z grawerem staje się nieszablonowym upominkiem dla dziecka. Dodatkowo dołączamy do niego certyfikat oryginalności, więc kupując u nas, masz pewność, że produkt ten będzie najwyższej jakości.