Strona główna
Strona główna
Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Dewocjonalia

Dewocjonalia - wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby

Chrzest, komunia, urodziny babci lub dziadka to doskonałe okazje, aby podarować bliskim prezent prosto z serca. Dewocjonalia stanowią niezwykłą pamiątkę ważnych wydarzeń, która towarzyszy nam przez długi czas. W naszej ofercie można znaleźć upominki odpowiednie dla osób w różnym wieku oraz pasujące do danej okazji. Dostępne są m.in. albumy z wizerunkiem Jezusa czy Matki Boskiej, w których można zamieścić zdjęcia z uroczystości. Nasz asortyment obejmuje także ramki na fotografie oraz srebrne obrazki w różnych kształtach, szczególnie chętnie wybierane z okazji komunii.

Showing 1-24 of 522 product(s)

Sklep internetowy z dewocjonaliami

Chrzest Święty oraz Komunia Święta to dwa pierwsze sakramenty w życiu dziecka. Dlatego obie uroczystości odgrywają ważną rolę dla młodego chrześcijanina jako jego najwcześniejsze doświadczenia z Bogiem i kościołem.

Pamiątki z tych wydarzeń będą służyć dziecku przez całe życie, niosąc ze sobą silną wartość sentymentalną oraz emocjonalną. W naszym sklepie z dewocjonaliami proponujemy zarówno klasyczne łańcuszki z wysokogatunkowego złota, jak i bardziej spersonalizowane prezenty.

W naszej ofercie ERgold znajdują się na przykład albumy na zdjęcia, srebrne obrazki z wizerunkami świętych oraz srebrne ramki na zdjęcia, w których mogą Państwo uwiecznić najważniejsze chwile z uroczystości. Co więcej, posiadamy w naszym asortymencie indywidualne obrazki dla dziewcząt i chłopców, co sprawi, że prezent będzie wyjątkowy dla obdarowanej nim osoby.

Dewocjonalia online - największy wybór upominków

Nasz internetowy sklep z dewocjonaliami ERgold oferuje produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu na długo zachowują swój atrakcyjny wygląd. Jednym z najpopularniejszych prezentów z okazji sakramentu chrztu lub komunii są złote medaliki, które sprawdzą się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na dewocjonalia. Nasza siedziba znajduje się na terenie miasta Białystok, jednak dewocjonalia są wysyłane na obszarze całego kraju.