Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Papież, Ikony, Krzyże, Wieczerza, Jezus

Krzyż święty jest znakiem wiary, który spotkamy w domu każdej osoby religijnej. Szukasz pomysłu na prezent do nowego mieszkania? A może chcesz kupić pamiątkę na ważną religijną ceremonię? W naszej zakładce z upominkami na różne okazje znajdziesz nie tylko srebrne Krzyże święte, ale także posrebrzane ikony przedstawiające ostatnią wieczerzę, Jezusa Chrystusa czy Jana Pawła II. Sprawdź, co dokładnie odnajdziesz w ofercie sklepu Ergold i postaw na zakup pamiątki z możliwością oznaczenia jej indywidualnie dobranym grawerem.

Showing 1-24 of 25 product(s)

Krzyż święty - klasyczny lub nowoczesny

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje Krzyże święte w klasycznych bądź nowoczesnych formach. Do wyboru masz srebrne modele z pasyjką lub bez, do powieszenia na ścianie lub do postawienia na regale. Wśród klasycznych srebrnych Krzyży świętych spotkasz również model malowany, cechujący się skromnymi, odpowiednio dobranymi kolorami. 

Srebrne ikony święte idealnym prezentem na wiele okoliczności

W sklepie internetowym Ergold znajdziesz srebrne obrazy przedstawiające Jezusa Chrystusa. Nasz asortyment obejmuje obrazki z motywem Jezusa Pantokratora, Jezusa Frasobliwego czy w formie popularnego obrazu Jezu Ufam Tobie. Odnajdziesz tu także srebrne obrazy z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II i Madonny Kazańskiej. W ofercie posiadamy również ikony przedstawiające Ostatnią Wieczerzę.

Modele te różnią się między sobą nie tylko formą przedstawienia, ale również obecnością ramek, np. drewnianych. Poszczególne ikony mogą występować w modelach o różnych kolorach, m.in. w klasycznym srebrze, ze złoceniami lub z różnokolorowymi elementami. 

Niezależnie od tego, na którą formę pamiątki się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że będzie ona wykonana z należytą starannością. Potwierdzi to załączony do zakupu certyfikat oryginalności. Kupując w naszym sklepie internetowym dajesz sobie również możliwość spersonalizowania prezentu całkowicie darmowym grawerem, umieszczanym na blaszce z tyłu obrazka. Wszystko to otrzymasz w pięknym, ozdobnym opakowaniu.

W naszej ofercie dostępne są także inne dewocjonalia.