Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Splot
Filtruj

Pamiątki na Chrzest

Pamiątka chrztu świętego - co na chrzciny?

Prezent na chrzciny to wyjątkowa pamiątka chrztu, która będzie towarzyszyć obdarowanemu przez długie lata. Z tego względu, warto zdecydować się na jakościowy upominek, który z biegiem czasu nie straci na swojej atrakcyjności. Prezent na chrzciny dla chłopca oraz pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki bardzo często mają podobny charakter i zwykle są to dewocjonalia. Jako prezent na chrzest świetnie sprawdzi się upominek z wizerunkiem Matki Boskiej, Jezusa czy aniołów, przypominając o symbolice uroczystości. Pamiątki chrztu świętego mogą również mieć postać niewielkich krzyżyków, które można zawiesić na szyi.


Prezenty na chrzest - pamiątki chrztu z naszej oferty

Jako pamiątki na chrzest dla dziewczynki oraz pamiątka chrztu świętego dla chłopca doskonale sprawdzą się złote łańcuszki z zawieszką. W naszej ofercie można znaleźć medaliki w różnych kształtach, które będą odpowiednie dla dziecka. Jest to świetny pomysł na prezent na chrzciny od chrzestnej. Dostępny jest także niezwykle elegancki naszyjnik w formie różańca. On również jest odpowiedni jako element pamiątki na chrzest dla chłopca oraz prezent na chrzciny dla dziewczynki. Oferowana przez nas biżuteria to nie tylko piękny symbol, ale też gwarancja najwyższej jakości i starannego wykonania. Dzięki temu jest polecana jako wyjątkowa pamiątka na chrzest.

Pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki i chłopca

Aby prezent na chrzciny był jeszcze bardziej spersonalizowany, wybrana przez nas pamiątka chrztu świętego może zostać wygrawerowana. Krótka sentencja odczytana po latach z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Prezent na chrzest dla chłopca lub dziewczynki tego typu stanie się wyrazem miłości i troski. Każda pamiątka chrztu z naszej oferty została wykonana z dbałością o wszelkie detale, dzięki czemu prezentuje się bardzo atrakcyjnie. W ofercie posiadamy: srebrne ramkiobrazki oraz albumy na chrzest. Jeśli nadal zastanawiasz się co na chrzciny i jakie prezenty na chrzest dla chłopca będą odpowiednie, zobacz nasz asortyment. Wszystkie upominki doskonale sprawdzą się w dziecięcym pokoju. Można znaleźć u nas zarówno prezent na chrzciny dla dziewczynki lub chłopca od chrzestnej, jak i od dziadków, rodzeństwa oraz innych członków rodziny.