Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Białe złoto z rubinem

Pierścionek z rubinem białe złoto - prawdziwy symbol miłości

Rubin to jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych, który jednocześnie wyróżnia się bardzo wysokim poziomem twardości. Ze względu na swój intensywny odcień, od wieków jest kojarzony z energią i odwagą. Uznaje się go także za kamień miłości, dlatego jedną z najczęściej spotykanych form biżuterii są pierścionki zaręczynowe białe złoto z rubinem. Wspomina się też o jego mocy wzbudzania pożądania oraz wzmacniania uczucia. Co więcej, kamień ma przyciągać zdrowie, poprawiać siły witalne oraz dodawać odwagi do podążania za swoimi marzeniami.

Showing 1-24 of 63 product(s)

Pierścionki z białego złota z rubinem - co można znaleźć w naszej ofercie?

Biżuteria tego typu będzie doskonałym prezentem dla wszystkich kobiet, które często obawiają się ryzyka związanego z podjęciem określonych decyzji. Białe złoto z rubinem to wspaniałe połączenie, które będzie rewelacyjnie prezentować się na każdej dłoni. W naszym asortymencie można znaleźć modele dodatkowo ozdobione diamentami, które jeszcze bardziej podkreślają naturalne piękno pierścionka. W sklepie dostępne są także inne pierścionki zaręczynowe: złote pierścionki z rubinem, pierścionki srebrne, czy pierścionki z różowego złota.