Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Rodzaj zapięcia
Filtruj

Ślub

Ślub to ważne wydarzenie, które powinno być uwieńczone trwałym prezentem. Ramka ślubna jest doskonałym pomysłem na upominek dla pary młodej. Szukasz drobiazgu, który będzie przypominał im o tak pięknym dniu? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kilka różnych modeli ślubnych ramek na zdjęcie. Wykonane zostały one z aluminium i pokryte srebrem najwyższej próby nr 925, co zapewnia im najlepszą trwałość na długi czas. Zobacz, co dokładnie możemy Ci zaproponować i wybierz prezent idealny.


Ramka ślubna z grawerem na prezent

Internetowy sklep Ergold oferuje Ci trzy różne modele ramek na ślub z motywem obrączek. Pierwsza z nich to srebrna ramka z obrączkami umieszczonymi w lewym dolnym rogu i charakterystycznymi geometrycznymi żłobieniami w przeciwległych rogach. Dwa pozostałe modele cechują się motywem obrączek umieszczonym w górnej części ramki, a różnią się między sobą ozdobnymi tłoczeniami - pierwsza z nich ma wewnętrzną obwódkę o żłobionym charakterze, a druga pionowe, gładkie i wypukłe tłoczenia przypominające filary, z ozdobnymi listkami po ich wewnętrznej stronie.

Każda z naszych ramek na ślub pokryta jest bezbarwnym lakierem, który chroni ją przed pokrywaniem się śniedzią. Prezent ten para młoda będzie mogła postawić na szafce dzięki zamontowanej uchylnej stopce lub powiesić na ścianie przy pomocy obecnego z tyłu ramki haczyka. W naszym sklepie masz również możliwość wykonania indywidualnego grawera na tyle ramki. Spersonalizuj życzenia na grawerze, a Twój upominek zostanie z parą młodą przez długi czas.

W naszej ofercie dostępne są także inne dewocjonalia: pamiątki dla dzieci, srebrne obrazki Świętej Rodzinyobrazy Madonny i wiele innych.