Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Uniwersalne

Uniwersalne pamiątki komunijne - pamiątka na lata

Komunia święta to jedna z tych okazji kiedy wręcza się dewocjonalia, będące doskonałą pamiątką uroczystości, przypominającą dziecku o przyjęciu sakramentu. Pamiątki tego typu mogą mieć różną postać, najczęściej jednak przedstawiają wizerunek dziecka przyjmującego hostię, Matki Boskiej lub Jezusa. W naszej ofercie można znaleźć spory wybór dewocjonaliów, które będą odpowiednie zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Pamiątki komunijne uniwersalne to przykładowo starannie wykonane albumy, w których można umieścić zdjęcia upamiętniające dzień przyjęcia sakramentu. Inną opcją są ramki na fotografie, odpowiednie do zawieszenia na ścianie lub postawienia na półce.

Showing 1-24 of 70 product(s)

Pamiątki komunijne dla chłopca i dziewczynki

W naszym asortymencie można znaleźć także srebrne obrazki dostępne w różnych wersjach i kształtach. Doskonałym pomysłem jest zamieszczenia na nich graweru z dedykacją dla dziecka. Ponadto nasza oferta obejmuje złote łańcuszki z medalikami, czy łańcuszki z krzyżykiem, odpowiednie zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. W trosce o wygodę użytkowników Ergold posiada personalizowane oferty: pamiątki komunijne dla chłopca oraz pamiątki komunijne dla dziewczynki. Zapraszamy!