Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Pamiątki komunijne dla chłopca

Pamiątki komunijne dla chłopca - o jakim prezencie warto pomyśleć?

Komunia to jeden z najważniejszych sakramentów jaki przyjmujemy w ciągu życia. Aby zapamiętać te wyjątkowe chwile, warto pomyśleć jaka pamiątka pierwszej komunii dla chłopca będzie odpowiednia. W naszej ofercie można znaleźć spory wybór dewocjonaliów, wyróżniających się najwyższą jakością wykonania. Prezent na komunię dla chłopca od matki chrzestnej może mieć postać srebrnego obrazka z wizerunkiem chłopca przyjmującego hostię. Jest on odpowiedni zarówno do powieszenia na ścianie, jak i postawienia na półce. Inna pamiątka na komunię dla chłopca to ramka na zdjęcie, w której można umieścić fotografię z uroczystości. Dobrym pomysłem jest także album z wizerunkiem modlącego się dziecka. Taka pamiątka komunijna dla chłopca zostanie z nim na wiele lat.

Showing 1-24 of 83 product(s)

Jaka pamiątka na komunię dla chłopca? Na co jeszcze się zdecydować?

W naszej ofercie można znaleźć wiele pomysłów na prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego a także pamiątki komunijne dla chłopca od matki chrzestnej. W tym wypadku warto zdecydować się na wygrawerowanie życzeń. Jest to pamiątka komunii świętej dla chłopca, do której będzie mógł wracać przez kolejne lata. W naszej ofercie można znaleźć też innego rodzaju dewocjonalia. Jako pamiątka komunii dla chłopca sprawdzi się także biżuteria. Została ona wykonana ze złota, z dbałością o każdy szczegół. Dostępny jest m.in. medalik komunijny dla chłopca z wizerunkiem Matki Boskiej, który został zapakowany w eleganckie pudełko. Co więcej, można znaleźć u nas złoty łańcuszek dla chłopca na komunię w formie różańca.

Pamiątka na komunię dla chłopca - więcej niż prezent

Upominki z okazji przyjęcia tak ważnego sakramentu jak komunia są czymś więcej niż klasyczny podarunek np. na urodziny. Prezent dla chłopca na komunię symbolizuje istotne religijne wartości oraz przypomina o całym wydarzeniu. Dzięki temu dziecko może wracać pamięcią do tych chwil w dowolnym momencie. Pamiątki komunijne dla chłopca dostępne w naszej ofercie wyróżniają się pięknym i starannym wykonaniem, stając się wyjątkowo atrakcyjną ozdobą pokoju.

W sklepie internetowym ergold.pl lub w stacjonarnym punkcie w Białymstoku dostępne są także pamiątki komunijne: pamiątki na komunię dla chłopca, uniwersalne pamiątki komunijne, a także inne dewocjonalia.