Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Obrączki dwukolorowe

Obrączki ślubne dwukolorowe to świetny wybór dla wszystkich osób, którym zależy na bardziej oryginalnym charakterze biżuterii. Kontrastujące ze sobą odcienie złota sprawiają, że pierścionki przykuwają uwagę i ciekawie prezentują się na dłoniach małżonków. To również doskonałe rozwiązanie, jeśli nie jesteśmy w stanie zdecydować się na konkretny rodzaj metalu szlachetnego. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim obrączki dwukolorowe stanowiące połączenie żółtego i białego złota, jednak istnieje także możliwość połączenie białego i różowego.

Showing 1-13 of 13 product(s)

Dwukolorowe obrączki ślubne - jakie modele są dostępne w ofercie?

Obrączki, które można znaleźć w tej kategorii zostały wykonane w próbie 585. Co za tym idzie, przyszła Para Młoda ma pewność, że biżuteria zachowa swój piękny wygląd na długie lata, a jednocześnie będzie wyróżniać się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Pierścionki występują w różnych szerokościach, dzięki czemu można bez problemu znaleźć wersję, która najbardziej nam odpowiada. Jeśli parze zależy na tym, aby obrączki były mocno widoczne na dłoni, doskonałym wyborem będzie szerokość 5 lub 6 mm. Gdy jednak pojawia się potrzeba czegoś bardziej stonowanego i delikatnego, można zdecydować się np. na mniejszą szerokość tylko dla Pani Młodej.

Czym jeszcze wyróżnia się biżuteria z naszej oferty?

W ofercie dostępne są obrączki dwukolorowe matowe oraz polerowane. Niezależnie od rodzaju biżuterii, na każdej z nich można wykonać grawer, zgodnie z życzeniami przyszłych małżonków. Ciekawą i znacznie tańszą alternatywą dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem są obrączki srebrne dla par - dwukolorowe, w różnych wielkościach. W naszym sklepie są dostępne również inne obrączki: klasyczne obrączki jednokolorowe, obrączki trzykolorowe.