Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Filtruj

Obrączki jednokolorowe

Obrączki klasyczne cieszą się ogromną popularnością, co niewątpliwie wynika z ich ponadczasowego piękna, tkwiącego w prostocie. Wybierając tego typu modele można mieć pewność, iż nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą prezentować się doskonale. To także świetny wybór dla wszystkich miłośników minimalizmu, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość wykonania. Obrączki jednokolorowe wyróżniają się wyrafinowaną elegancją, dlatego nie potrzebują żadnych dodatkowych ozdobników.


Klasyczne obrączki jednokolorowe - piękno, które nie przemija

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór obrączek wykonanych z jednego rodzaju złota - żółtego, różowego lub białego. W zależności od preferencji, można zdecydować się na grubsze lub cieńsze wersje. Pierwsze z nich będą mocno widoczne na dłoni, zaś drugie należą do bardziej delikatnych. Dostępne są pierścionki o szerokości 3 mm, 4 mm 5 mm, lub 6 mm. Obrączki są wykonywane w próbie 585, dzięki czemu można mieć pewność co do ich trwałości i pięknego wyglądu przez długie lata. 

Wybierzcie obrączki jednokolorowe swoich marzeń

Doskonale wiemy, że obrączki ślubne to biżuteria, która ma niezwykłe znaczenie. Aby jeszcze bardziej podkreślić jej wyjątkowość, oferujemy możliwość wykonania graweru, zgodnie z życzeniami przyszłych małżonków. Klasyczne obrączki, zwykłe i pozbawione dodatkowych elementów ozdobnych, staną się czymś więcej, właśnie dzięki ich spersonalizowaniu. W ofercie znajdują się także modele z delikatnymi wyżłobieniami, dzięki którym będą jeszcze bardziej widoczne na dłoni.

W naszej ofercie dostępne są także inne obrączkiobrączki ślubne dwukolorowe oraz obrączki trzykolorowe.