Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Najczęściej kupowane

Najczęściej kupowane

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne to wykonane ze złota pierścienie, które nosi się na palcu serdecznym prawej lub lewej ręki. Zakładane w dniu ślubu przez małżonków, mają symbolizować wieczną miłość, wierność i przywiązanie. W ERgold przykładamy ogromną wagę do wielowiekowej tradycji zaślubin, dlatego oddajemy w Wasze ręce złote obrączki, które będą Wam towarzyszyć przez całe życie. Wykonane ze szlachetnych kruszców, z personalizowanym grawerem, przypominają o tym, co najważniejsze. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz obrączki z białego, żółtego lub różowego złota, które staną się symbolem Waszego uczucia.

Showing 1-24 of 64 product(s)

Obrączki ślubne na nową drogę życia

Czeka Was najważniejszy dzień, jakim jest wstąpienie w związek małżeński? Na tę okazję poszukujecie obrączek? Zajrzyjcie do naszej oferty! Znajdziecie tu piękne złote obrączki, które będą Wam służyć przez lata.

Klasyka złotych obrączek

Wybór ślubnej biżuterii powinien być podyktowany przede wszystkim Waszymi upodobaniami. Jeśli cenicie sobie klasyczne piękno, postawcie na obrączki półokrągłe o szerokości 5 mm. Ich tradycyjny wzór doskonale dopasuje się do każdego typu dłoni, stanowiąc idealny symbol miłości i wierności. 

Ciekawym wyborem mogą być również klasyczne złote obrączki z frazką. Ten model będzie odrobinę subtelniejszy niż obrączki półokrągłe ze względu na jego kształt. Frazka wysmukli obrączki, zmniejszając ich szerokość do 4 mm, co sprawi, że będą nie tylko delikatniejsze, ale także mniej rzucające się w oczy.

Coś więcej niż zwykła biżuteria

Obrączki są bardzo wymowną biżuterią, nacechowaną kulturowo od lat. Jeśli zależy wam na oryginalniejszych niż tradycyjne, rozważcie zakup obrączek matowych z nacięciem, które znajdziecie w naszej ofercie. Ozdobne nacięcie to frez oddzielający, znajdujący się przy jednym z brzegów obrączki. Mimo tej delikatnej modyfikacji, ich wygląd wciąż jest minimalistyczny, przy jednoczesnym charakterystycznym wyglądzie.

Interesującym wariantem są również dostępne w naszej ofercie obrączki ślubne diamentowane. Tworzone są z charakterystycznymi wyżłobieniami, które nadają im niepowtarzalny kształt, pięknie prezentujący się na dłoni. Zarówno ten model, jak i obrączki matowe z nacięciem wytwarzane są na szerokość 6 mm.

W naszym sklepie internetowym macie możliwość zamówienia obrączek w klasycznym żółtym złocie, a także w wersji stworzonej z białego lub różowego złota. Możecie również umieścić na nich indywidualnie ustalony grawer, np. imię żony czy męża lub datę Waszego ślubu. Bez względu na to, które obrączki wybierzecie, będą one spełniały tę samą funkcję - przypominającą o tym wyjątkowym dniu, który połączył Was węzłem małżeńskim do końca życia.