Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 682,00 zł - 866,00 zł

Najczęściej kupowane

Najczęściej kupowane

Kategoria: Łańcuszki z krzyżykiem

1 product(s)
No more products to load. Reached end of list!

Nasze unikatowe łańcuszki z krzyżykiem mogą pełni zarówno funkcję biżuterii, jak i funkcjonalnego różańca. Minimalistyczny złoty design trafi w każdy, nawet najbardziej wymagający gust. Wykonane z dbałością o najmniejsze detale naszyjniki będą pamiątką na całe życie.

Dzięki temu, jeśli zdecydujemy się na taki prezent z okazji chrztu, komunii świętej lub bierzmowania te, niezwykle ważne ważne w życiu duchowym, wydarzenia będą mogły być utrwalone w wspomnieniach przywoływanych przez taki naszyjnik.

Na wysoką jakość wykonania naszych naszyjników sakralnych przekłada się również jakość użytych materiałów, a i w tym aspekcie naszym priorytetem jest długowieczność i ponadczasowość materiałów. Właśnie dlatego wybraliśmy wysokiej próby złoto oraz, w przypadku różańców, kamienie szlachetne. Materiały te dają nam i naszym klientom pewność, że naszyjnik zachowa swój blask i będzie swoim wyglądem zewnętrznym odzwierciedlał swoją duchową wartość.