Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Splot
Rodzaj zapięcia
Filtruj

Dla dziewczynki

Jaką pamiątkę komunijną dla dziewczynki?

Aby uczcić i zapamiętać ważną uroczystość przyjęcia sakramentu świętego, warto pomyśleć o tym, jaki prezent na komunię dla dziewczynki będzie najlepszy. Pamiątki komunijne dla dziewczyny mogą mieć postać srebrnego obrazka w kształcie serca. Jest on dostępny w różnych rozmiarach, z możliwością zawieszenia na ścianie lub postawienia na półce. Tego typu pamiątka komunii dla dziewczynki jest dostępna w naszym sklepie w różnych wersjach i kształtach. Inny pomysł na prezent na komunię dla dziewczynki to elegancka ramka, w której można umieścić zdjęcie dziecka z uroczystości. Istnieje również możliwość wygrawerowania życzeń z tyłu w dowolnej formie. Będzie to świetna pamiątka pierwszej komunii dla dziewczynki, która zostanie z nią na lata. Wszystkie te pomysły sprawdzą się idealnie jako prezent na komunię od chrzestnego lub od chrzestnej.


Co na prezent na komunię dla dziewczynki?

Album na zdjęcia z uroczystości to kolejny ciekawa pamiątka komunijna dla dziewczynki. Na okładce został umieszczony obrazek przedstawiający modlące się dziecko oraz wizerunek hostii. Dzięki oprawieniu w ekologiczną skórę album prezentuje się nie tylko bardzo elegancko, ale również jest to bardzo stylowa pamiątka komunii świętej dla dziewczynki. W naszym sklepie dostępne są także inne dewocjonalia. Jako pamiątka na komunię dla dziewczynki doskonale sprawdzi się biżuteria. Oferujemy złote łańcuszki, wyróżniające się starannym wykonaniem oraz wysoką estetyką. Dostępny jest m.in. medalik komunijny dla dziewczynki z wizerunkiem Matki Boskiej. Można u nas znaleźć również łańcuszki w formie różańca.

Kolejną opcją na prezent na komunię dla dziewczynki będzie pierścionek. W asortymencie znajdują się modele z kuleczkami, które mają symbolizować kolejne dziesiątki różańca. Taki podarunek będzie zatem nie tylko estetyczną ozdobą. Sprawdzi się także jako pamiątka komunijna dla dziewczynki. Wszystkie dewocjonalia oraz inne elementy zostały wykonane z najwyższej jakości metali szlachetnych - srebra oraz złota. Tego typu pamiątki komunijne dla dziewczynki posłużą zatem przez długie lata, nie tracąc swojego atrakcyjnego wyglądu.

Zapewniamy najpiękniejsze pamiątki komunijne dla dziewczynki, uniwersalne pamiątki komunijne, a także pamiątki na komunię dla chłopca. W ofercie ERGOLD dostępne są także inne dewocjonalia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.