Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 449,00 zł

Kategoria: Dla dziewczynki

15 product(s)
No more products to load. Reached end of list!

Jaką pamiątkę komunijną dla dziewczynki?

Aby uczcić i zapamiętać ważną uroczystość przyjęcia sakramentu świętego, warto pomyśleć o tym jaki prezent na komunię dla dziewczynki będzie najlepszy. Pamiątki komunijne dla dziewczyny mogą mieć postać srebrnego obrazka w kształcie serca. Jest on dostępny w różnych rozmiarach, z możliwością zawieszenia na ścianie lub postawienia na półce. Tego typu pamiątka komunii dla dziewczynki jest dostępna w naszym sklepie w różnych wersjach i kształtach. Inny pomysł na prezent na komunię dla dziewczynki to elegancka ramka, w której można umieścić zdjęcie dziecka z uroczystości. Istnieje również możliwość wygrawerowania życzeń z tyłu w dowolnej formie. Będzie to świetna pamiątka pierwszej komunii dla dziewczynki, która zostanie z nią na lata. Wszystkie te pomysły sprawdzą się idealnie jako prezent na komunię od chrzestnego lub od chrzestnej.

Co na prezent na komunię dla dziewczynki?

Album na zdjęcia z uroczystości to kolejny ciekawa pamiątka komunijna dla dziewczynki. Na okładce został umieszczony obrazek przedstawiający modlące się dziecko oraz wizerunek hostii. Dzięki oprawieniu w ekologiczną skórę, album prezentuje się nie tylko bardzo elegancko, ale również jest to bardzo stylowa pamiątka komunii świętej dla dziewczynki. W naszym sklepie dostępne są także inne dewocjonalia. Jako pamiątka na komunię dla dziewczynki doskonale sprawdzi się biżuteria. Oferujemy złote łańcuszki, wyróżniające się starannym wykonaniem oraz wysoką estetyką. Dostępny jest m.in. medalik komunijny dla dziewczynki z wizerunkiem Matki Boskiej. Można u nas znaleźć również łańcuszki w formie różańca. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Zapewniamy najpiękniejsze pamiątki komunijne dla dziewczynki i nie tylko.