Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Filtruj

Madonna

Obrazy Matki Boskiej są doskonałym pomysłem na prezent dla każdej świeżo upieczonej mamy. Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym pamiątek na różne okazje odnajdziesz srebrne obrazy z Maryją, patronką każdej z nich. Szukasz upominku o religijnym charakterze? Zobacz, co możemy Ci zaproponować i wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej. Pamiętaj, że w naszym sklepie do każdego zakupionego obrazka z Maryją grawer z indywidualną dedykacją, ozdobne opakowanie oraz certyfikat oryginalności otrzymasz gratis!


Matka Boska Częstochowska - najpopularniejszy obraz religijny w Polsce

Asortyment naszego sklepu obejmuje srebrne obrazki Matki Boskiej Częstochowskiej w trzech różnych modelach. Pierwszy z nich, najdelikatniejszy, to klasyczny obrazek o tym motywie w kształcie prostokąta o wymiarach od 6 cm x 9 cm do 18 cm x 24 cm. Drugi model dostępny jest w sprzedaży w tych samych wymiarach, jednak wyróżnia go to, że posiada złocone elementy. Trzeci model obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej z naszej oferty to najpiękniej ozdobiona kolorowymi kamykami ikona o kilku wymiarach: od 9 cm x 13 cm do 22 cm x 30 cm. Wybór konkretnego obrazu możesz więc podyktować jego zdobieniami oraz wielkością.

Piękna ozdoba dziecięcego pokoju, czyli srebrny obrazek Matki Boskiej z dzieciątkiem

Obraz Matki Boskiej z dzieciątkiem Jezus warto powiesić nad łóżeczkiem niemowlaka. Otaczająca swoją opieką Maryja to symbol troski o każdego malucha, dlatego przedstawiający ją srebrny obrazek do doskonały pomysł na podarunek dla młodej mamy. W ofercie sklepu Ergold spotkasz się z obrazami z motywem Madonny karmiącej lub przytulającej dzieciątko Jezus. Wybierz najpiękniejszy, a ta religijna pamiątka zostanie z obdarowaną na długi czas, wspierając ją w trudnościach macierzyństwa.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz obrazy Matki Boskiej z dzieciątkiem w różnych wielkościach i kształtach. Do wyboru masz klasyczne prostokątne modele, m.in. z drewnianymi ramkami. Spotkasz się tu także niebanalne obrazki Matki Boskiej w kształcie serca lub nietypowym, geometrycznym. W naszej ofercie dostępne są także inne dewocjonalia.