Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Filtruj

Złote pierścionki z granatem

Zloty pierścionek z granatem - wyjątkowy podarunek dla ukochanej

Granat jest kamieniem bardzo wysoko cenionym w jubilerstwie, co wynika z jego przepięknej barwy - począwszy od pomarańczowo-czerwonej, aż po brunatno-czarną. Nazwa jest związana z podobieństwem do ziaren popularnego owocu. Złoty pierścionek z granatem to fantastyczny pomysł na prezent. Kamień może zmieniać swoją barwę, w zależności od rodzaju oświetlenia. Bardzo często przyjmuje się, że pierścionki z granatem pełnią funkcję pewnego rodzaju talizmanu, chroniąc właścicielkę przed złą energią. Kamień ma przynosić sukces oraz wpływać pozytywnie na nastrój i myśli.


Dla kogo złoty pierścionek zaręczynowy z granatem?

Granat to także symbol romantycznej miłości. Z tego względu, doskonale sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy, stając się dowodem oddania. Co więcej, wierzy się w jego właściwości wzbudzające namiętność i budujące intymny nastrój. W naszym asortymencie można znaleźć pierścionek złoty z granatem, dodatkowo ozdobiony diamentami. Intensywny odcień czerwonego wina rewelacyjnie komponuje się z chłodnym blaskiem brylantów oraz klasycznym pięknem złota. Tego typu pierścionki ciekawie prezentują się na każdej dłoni i wyróżniają na palcu.

Granat to doskonały pomysł na prezent dla kobiety, która chce pracować nad zwiększeniem pewności siebie oraz pokonaniem nieśmiałości. Ponadto, sprawdzi się w przypadku pań mających problem z podjęciem określonych decyzji, z uwagi na lęk przed nieznanym. Kamień jest polecany także dla wszystkich, którzy chcą realizować swoje marzenia, jednak obawiają się ryzyka. 

Złoty pierścionek z granatem nie tylko na zaręczyny

Choć złoty pierścionek z granatem jest najczęściej wybierany przez panów jako prezent dla ukochanej z okazji oświadczyn, nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego typu biżuterię wręczyć również z innej okazji. Rocznica czy okrągłe urodziny - tego typu wydarzenia także warto odpowiednio uczcić. Pierścionki z granatem są mocno widoczne na palcu, co wynika z intensywnego koloru kamienia. Taki podarunek z pewnością skradnie serce każdej kobiety, która lubi wyróżniać się w towarzystwie.

W naszej ofercie znajdują się także pierścionki zaręczynowe z innych kruszców i innymi kamieniami: pierścionki ze złotapierścionki z białego złotapierścionki z różowego złota oraz srebrne pierścionki.