Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Filtruj

Ramki srebrne

Pamiątka na lata, czyli srebrna ramka z grawerem na chrzest

Chrzest dziecka jest najważniejszym wydarzeniem w jego duchowym życiu. Doskonałym pomysłem na prezent dla malucha jest srebrna ramka na zdjęcia, w której może zostać umieszczona fotografia z tego cudownego dnia. Sakrament, jakim jest chrzest, będzie wspominany przez całe życie dziecka, dlatego też warto kupić mu w formie upominku srebrną ramkę, w której zagości zdjęcie z tego czasu.


Srebrne ramki na zdjęcia - trwały i gustowny prezent

Pamiątka chrztu świętego powinna być na tyle wytrzymała, by mogła towarzyszyć dziecku przez całe jego życie. Srebrna ramka to dar, który będzie przypominał już dorosłemu człowiekowi to doniosłe wydarzenie. W naszej ofercie znajdziesz ramki na chrzest wykonane z aluminium, które zostały pokryte srebrem o najwyższej jakości, w próbie nr 925. Tył srebrnej ramki na zdjęcia stworzony został z dobrego gatunku drewna. Powierzchnia ramki pokryta została bezbarwnym lakierem, dzięki czemu całość jest niezwykle trwała i może służyć przez lata.

Jaki model ramki wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kilka modeli pamiątki chrzcielnej, jaką jest srebrna ramka. Jeśli szukasz ramki na zdjęcie z chrztu, na której możesz umieścić wybrany przez siebie grawer, to dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas bowiem ramki, do których dołączamy grawer na blaszce umieszczanej po jej tylnej stronie. Możesz się również zdecydować na srebrną ramkę w formie metryczki, na której przodzie istnieje możliwość umieszczenia informacji, dla kogo została ona kupiona i od kogo.

Na stronie internetowej Ergold odnajdziesz także inne dewocjonalia. Wśród naszego asortymentu dostrzeżesz srebrne ramki z niewielkimi ikonami w kształcie serca, przedstawiającymi m.in. sakrament chrztu czy Anioła Stróża. Znajdziesz tu również zestaw, na który składa się srebrna ramka i srebrny obrazek. Każda srebrna ramka na chrzest z naszej oferty wyposażona jest w haczyk, umożliwiający powieszenie jej na ścianie. Posiada także stopkę, dzięki której całość można postawić na biurku czy kominku. Bez względu na to, którą formę wybierzesz, srebrna ramka będzie doskonałym upominkiem na lata.