O nas

O nas

Wszystkie produkty Ergold tworzone są według autorskich projektów. Nawiązujemy do klasycznej elegancji, ale poszukujemy nieustannie nowych wzorów i inspiracji. Bardzo wiele uwagi poświęcamy precyzyjnej realizacji pomysłów naszych projektantów – dzięki temu zarówno wzornictwo, jak i jakość wykonania pierścionków, wisiorków czy kolczyków stoi zawsze na najwyższym poziomie. Jako producent, a nie tylko dystrybutor wyrobów jubilerskich, możemy w pełni ją kontrolować.

Wszystkie wyroby Ergold podlegają kontroli jakości. Spełniamy najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze. W sprzedaży oferujemy wyłącznie nową złotą i srebrną biżuterię, oznaczoną metką poświadczającą autentyczność wyrobu. Klienci od lat wiedzą, że mogą nam zaufać, dlatego tak wielu spośród nich wraca do naszego sklepu internetowego po kolejne zakupy.

Przynależność do grona mistrzów złotnictwa zobowiązuje. Dlatego każdy etap naszej pracy nastawiony jest na zadowolenie Klientów – począwszy od projektowania, a skończywszy na wysyłce oraz obsłudze posprzedażowej.