Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Filtruj

Święta Rodzina

Posrebrzane obrazy święte to doskonały pomysł na upominek przy wielu okazjach, m.in. chrzcinach, komunii świętej czy ślubie. Wizerunek Świętej Rodziny z Dzieciątkiem przypomni o tych ważnych religijnych wydarzeniach i podtrzyma w wierze osoby obdarowane. Zastanawiasz się, jaki obraz srebrny Świętej Rodziny wybrać na prezent? Sprawdź ofertę sklepu Ergold i wybierz najpiękniejszy model.


Święta Rodzina na srebrnym obrazie - różne wzory

Srebrne obrazki Świętej Rodziny mogą mieć kształt prostokątny, kwadratowy, owalny lub nietypowy, np. serca. W sklepie Ergold znajdziesz je wykonane z klasycznego srebra lub pokryte kolorami. Niektóre z modeli posiadają ozdobne ramki, m.in. o kwietnym tłoczeniu lub delikatnej imitacji liści czy o ciekawym żłobieniu.

Obrazy święte posrebrzane z oferty ErGold

W naszym sklepie znajdziesz również srebrny obraz Świętej Rodziny, umieszczony na brązowym lub białym drewnie. Dostępne są także obrazy srebrne w formie paneli, z cytatami Jana Pawła II, modlitwą Ojcze Nasz czy zdobionym srebrnym drzewem.

Każdy obrazek Świętej Rodziny z naszego asortymentu wykonany został z aluminium, a następnie pokryty srebrem najwyższej próby nr 925. Powierzchnia obrazów dodatkowo zabezpieczona jest bezbarwnym lakierem, który chroni je przed szybkim zniszczeniem. Na tylnej stronie posiadają stopki, które umożliwiają postawienie ich na półce lub powieszenie na ścianie. Wybierając z naszej oferty srebrny obraz Świętej Rodziny na prezent oferujesz upominek, który w niezmiennej formie zostanie z obdarowaną osobą na długi czas.

W naszej ofercie dostępne są także inne dewocjonalia: pamiątki dla dzieci, ramki na zdjęcia ślubneobrazy Madonny i wiele innych.