Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Filtruj

Obrazki

Srebrne obrazki na chrzest jako pamiątka udzielonego sakramentu

Wybór odpowiedniej pamiątki chrztu świętego może być trudny ze względu na ich różnorodność. W naszym sklepie internetowym Ergold odnajdziesz piękne srebrne obrazki z różnymi motywami i w rozmaitych kształtach. Sprawdź, co warto wybrać.


Obrazki ze srebra - pamiątka na lata

Srebrny obrazek na chrzest to klasyczna pamiątka, która nie wychodzi z mody pomimo upływu lat. Dzieje się tak, ponieważ są one niezwykle trwałe i mogą towarzyszyć nawet dorosłemu już dziecku. W naszej ofercie znajdziesz obrazki na chrzest, które wykonane zostały z aluminium, a następnie pokryte srebrem o najwyższej próbie nr 925. Tył ikony to doskonałej jakości drewno wyposażone w stopkę, dzięki której możesz równie dobrze postawić ją na biurku, co powiesić na ścianie. Każdy obrazek srebrny na chrzest z naszego asortymentu pokrywany jest bezbarwnym lakierem, zabezpieczającym go przed zniszczeniem. 

Święte obrazki srebrne - jakie są do wyboru?

Nasza oferta obrazków świętych obejmuje różne rozmiary, dzięki czemu masz wybór między niewielkimi a sporymi upominkami. Oprócz klasycznych okrągłych, kwadratowych i prostokątnych ikon, możesz znaleźć tu również takie, które będą miały nieregularny kształt, np. serca. Wśród asortymentu odnajdziesz srebrne obrazki przedstawiające modlące się dzieci, małe Aniołki, Rodzinę Świętą, Matkę Boską czy Anioła Stróża. 

Ciekawą formą na personalizację prezentu na chrzest są srebrne obrazki z grawerem. Kupując obrazek święty w naszym sklepie grawer nie tylko zaprojektujesz sam, ale również otrzymasz go gratis, razem z ozdobnym opakowaniem i certyfikatem jakości.

Niektóre srebrne obrazki święte posiadają na przedzie grawer upamiętniający sakrament chrztu świętego lub krótką modlitwę dziecka o wstawiennictwo. W naszym sklepie znajdziesz również takie, które wyposażone zostały w białą ramkę i ozdobne tło w kilku kolorach do wyboru. Szeroki zakres naszego asortymentu daje Ci możliwość kupna idealnego prezentu na chrzest, który zostanie z niemowlakiem na lata.