Białe złoto z szafirem

Pierścionek z białego złota z szafirem - poznaj głębię koloru

Szafiry to kamienie, których magiczne właściwości oraz cenny charakter są znane od wieków. Co więcej,  ich niezwykły odcień fascynował i wpływał na wyobraźnię ludzi już tysiące lat temu. To jednocześnie jeden z najtwardszych minerałów na ziemi, dlatego biżuteria nim ozdobiona stanie się cennym skarbem, który na długie lata zachowa swój pierwotny wygląd. Białe złoto z szafirem jest cenione przez wszystkie kobiety, które lubią luksusowe dodatki w chłodnym odcieniu. Tego typu biżuteria doskonale sprawdzi się podczas zaręczyn, ale również jako prezent z ważnej okazji. Szafiry dawniej cieszyły się ogromną popularnością w kręgach kościelnych, gdyż wierzono w ich magiczną moc ograniczania złych wpływów.

Showing 1-24 of 73 product(s)

Pierścionek z szafirem białe złoto - piękno, które nie przemija

W naszym asortymencie można znaleźć różne modele pierścionków z szafirem, także złote pierścionki z szafirem. Wszystkie z nich wyróżniają się ponadczasowym pięknem i starannym wykonaniem. Dostępne są zarówno wersje z pojedynczym kamieniem, który został mocno wyeksponowany, jak i dodatkowo ozdobione diamentami. Pierścionek białe złoto z szafirem to wyjątkowy podarunek, który według wierzeń ma symbolizować szczęście w małżeństwie. Z tego względu jest chętnie wybierany na zaręczyny. Jest ponadto symbolem miłości i prawdy. Zapewniamy szeroki wybór biżuterii zdobionej szafirami. W naszym asortymencie znajdzie się coś zarówno dla kobiet preferujących delikatne dodatki, jak i bardziej wyraziste. 

W naszej ofercie dostępne są także inne pierścionki zaręczynowezłote pierścionkisrebrne pierścionki, pierścionki z białego złota, a także pierścionki z różowego złota z cyrkoniami. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.