Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Filtruj

Bransoletki

Bransoletka dziecięca to ozdoba przeznaczona do noszenia już od najmłodszych lat. Doskonale nadaje się na prezent z okazji chrztu, komunii, urodzin czy nawet dnia dziecka. Przyjmuje różne formy – od wesołych, kolorowych i bajecznych motywów, po bardziej subtelne i uniwersalne modele. W ERgold wyszliśmy naprzeciw potrzebom małych dam, projektując wyjątkowe bransoletki dla dziewczyn, które od najmłodszych lat pragną naśladować swojej mamy, ozdabiając swoje ciało piękną biżuterią. Złote, srebrne, pozłacane lub na sznurku, zawsze z oryginalną zawieszką – przedstawiamy Ci autorskie projekty biżuteryjne, które kryją w sobie dziecięcą radość i beztroskę. Każda oferowana przez nas bransoletka dla dzieci jest wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Wybierz tę, którą Twoja pociecha polubi najbardziej.


Barwne i efektowne zawieszki

Chociaż w naszej ofercie nie brakuje klasycznych bransoletek dziecięcych, pasujących do każdej okazji, to jednak większość z nich została stworzona tak by każda młoda dama, wybierając biżuterię dla siebie, nie uciekała z beztroskiego świata dzieciństwa. Dlatego też postawiliśmy na wzbogacenie pozłacanych, srebrnych czy sznurkowych bransoletek o kolorowe i fantazyjne zawieszki jak motylki, biedronki, kwiatki, słoniki i wiele innych roślin, zwierząt czy postaci. Szeroki wybór motywów daje szansę każdej dziewczynce na wybranie tego jedynego, który najbardziej jej odpowiada, a jednocześnie na pozostanie w magicznym świecie zabawy.

Bransoletki dla dzieci – najlepszy pomysł na prezent dla dziewczynki

Szukając pomysłu na prezent dla córki, siostrzenicy lub innej dziewczynki z bliskiego otoczenia, warto zastanowić się nad stylową biżuterią. Srebrna lub złota bransoletka dla dziecka może okazać się znacznie lepszym wyborem niż kolejna zabawka, lub ubranie. Tego typu dodatki sprawdzą się w codziennym noszeniu, zarówno do szkoły, jak i na ważne okazje.

Nasza kolekcja biżuterii dla dzieci obejmuje zarówno typowe dziecięce wzory, jak i te bardziej klasyczne, wiemy w końcu, jak niektóre dziewczynki nie mogą doczekać się dorosłości, naśladując swoje mamy już od najmłodszych lat. Pozłacana bransoletka zapewni im jednocześnie dobrą zabawę oraz poczucie dojrzałości.

Biżuteria dla dzieci to świetny pomysł na prezent, który poza daniem radości teraz może być dla nich pamiątką w przyszłości, w końcu pierwsza para kolczyków, czy ulubiona bransoletka dzieciństwa to przedmioty, które są w stanie przywołać wiele, jakże cennych w dorosłości, wspomnień.

Srebrne i złote bransoletki dla dziewczyn

Mając świadomość tego, że każda bransoletka dla dzieci powinna prezentować się dobrze przez długi czas, nie oszczędzamy na jakości materiałów przy produkcji naszej biżuterii. Wszystkie nasze bransoletki dla dzieci wykonane są z prawdziwego złota lub srebra, tak aby zachowały swój blask na długo i mogły być z obdarowanymi osobami przez długi czas. Wiemy, że jest to duża odpowiedzialność dla dzieci, jednak wierzymy, że będzie to też dobra lekcja dbałości o rzeczy, z której dziecko może wiele wyciągnąć.

Bransoletka dla dzieci – uroczy upominek w atrakcyjnej cenie

Srebrna biżuteria to piękne dodatki, których zakup jednocześnie nie nadszarpnie naszego budżetu. Taki podarunek córka może wręczyć nawet bliskiej przyjaciółce. Aby prezent miał jeszcze większą wartość, można pokusić się o dedykację. W tym przypadku ozdoba będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat. Ciekawym pomysłem, np. na okrągłe urodziny lub zakończenie pewnego etapu edukacji jest złota bransoletka dla dziecka. To wyjątkowo cenna biżuteria, która może stać się podarunkiem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie idealny model w naszej ofercie.

Bransoletki dla dziewczynek i chłopców. Niepowtarzalne wzory i piękne kolory znajdziesz w ERgold

W ERgold łączymy wysoką jakość produktów i użytych kruszców ze światem zabawy i beztroski. Dzięki temu dzieci mogą cieszyć się kolorowymi i uroczymi dodatkami, a ich rodzice nie muszą martwić się, że zakupiona bransoletka dziecięca zniszczy się po kilku dniach zabaw na podwórku. Ponadto te bransoletki dla dziewczynek, które przeznaczane są na prezent, mogą zostać spersonalizowane poprzez umieszczenie na nich grawera, czyniąc je jeszcze bardziej niepowtarzalnymi.

W ofercie sklepu ERgold dostępna jest także inna biżuteria dla dzieci jak na przykład kolczyki dla dzieci, dzięki którym możesz stworzyć ciekawe zestawy upominkowe.