Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Medaliki, krzyżyki i zawieszki

Krzyżyki i medaliki to rodzaj biżuterii kupowanej najczęściej z okazji chrztu oraz komunii. Są symbolem wiary, ale stanowią również piękną pamiątkę na lata, przypominającą o tak ważnym wydarzeniu w życiu. Zawieszka typu krzyżyk lub medalik z wizerunkiem Świętego mają bardzo osobisty charakter, dlatego ich wybór powinien być dokładnie przemyślany. W ERgold z dumą tworzymy krzyżyki i medaliki w szlachetnej oprawie ze złota, które stają się symbolem towarzyszącym Wam przez całe życie. Oferujemy medaliki z aniołkiem lub wizerunkiem Matki Boskiej, a także piękne krzyżyki, również te z wizerunkiem Jezusa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Brak produktów w kategorii.

Pamiątka chrztu świętego - co na chrzciny?

Prezent na chrzciny to wyjątkowa pamiątka chrztu, która będzie towarzyszyć obdarowanemu przez długie lata. Z tego względu, warto zdecydować się na jakościowy upominek, który z biegiem czasu nie straci na swojej atrakcyjności. Prezent na chrzciny dla chłopca oraz pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki bardzo często mają podobny charakter i zwykle są to dewocjonalia. Jako prezent na chrzest świetnie sprawdzi się upominek z wizerunkiem Matki Boskiej, Jezusa czy aniołów, przypominając o symbolice uroczystości. Pamiątki chrztu świętego mogą również mieć postać niewielkich krzyżyków, które można zawiesić na szyi.

Prezenty na chrzest - pamiątki chrztu z naszej oferty

Jako pamiątki na chrzest dla dziewczynki oraz pamiątka chrztu świętego dla chłopca doskonale sprawdzą się złote łańcuszki z zawieszką. W naszej ofercie można znaleźć medaliki w różnych kształtach, które będą odpowiednie dla dziecka. Jest to świetny pomysł na prezent na chrzciny od chrzestnej. Dostępny jest także niezwykle elegancki naszyjnik w formie różańca. On również jest odpowiedni jako element pamiątki na chrzest dla chłopca oraz prezent na chrzciny dla dziewczynki. Oferowana przez nas biżuteria to nie tylko piękny symbol, ale też gwarancja najwyższej jakości i starannego wykonania. Dzięki temu, jest polecana jako wyjątkowa pamiątka na chrzest.