Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Splot
Filtruj

Medaliki i krzyżyki

Opatrzona wizerunkiem Matki Boskiej czy aniołka owalna zawieszka, krzyżyk lub wisiorek w kształcie serca to rodzaj biżuterii kupowanej najczęściej z okazji chrztu oraz komunii. Jest symbolem wiary, ale stanowi również piękną pamiątkę na lata, przypominającą o tak ważnym wydarzeniu w życiu. Złoty medalik, niezależnie w jakiej formie, zawsze ma bardzo osobisty charakter, dlatego jego wybór powinien być dokładnie przemyślany. W ERgold z dumą tworzymy krzyżyki i medaliki w szlachetnej oprawie ze złota, które stają się symbolem towarzyszącym obdarowanej osobie przez całe życie. Medalik z krzyżykiem, aniołkiem lub wizerunkiem Matki Boskiej, to tylko część naszej oferty, do której poznania gorąco Cię zachęcamy. Szczególnie gdy w Twojej rodzinie lub wśród przyjaciół zbliża się jedno z ważnych, sakramentalnych uroczystości.


Złoty krzyżyk lub medalik z Matką Boską – wyjątkowa pamiątka chrztu

Wyjątkowa pamiątka chrztu, będzie towarzyszyć obdarowanemu przez długie lata, dlatego warto zdecydować się na jakościowy upominek, który z biegiem czasu nie straci na swojej atrakcyjności. Jako prezent na chrzest świetnie sprawdzi się zatem taki upominek jak złoty medalik. Matka Boska, Jezus, anioły to najpopularniejsze motywy pojawiające się na tego typu pamiątkach, ponieważ przypominają o symbolice uroczystości. Taką pamiątkę może również stanowić niewielki złoty krzyż na szyję lub dostępny w naszej ofercie elegancki naszyjnik w formie różańca, który sprawdzi się zarówno jako upominek dla chłopca, jak i dziewczynki. Nasze medaliki są świetnym pomysłem na prezent od rodziców chrzestnych, którzy mają za zadanie zadbać o rozwój religijny i duchowy dziecka.

Złoty medalik jako prezent na komunię

Dostępne w naszej ofercie medaliki to także doskonały pomysł na prezent z okazji sakramentu I Komunii Świętej. Delikatne, subtelne i niezwykle gustowne medaliki owalne czy w kształcie serca, opatrzone wizerunkiem Matki Boskiej czy aniołka, wysadzane cyrkoniami niewątpliwe przypadną do gustu każdej młodej damie. Z kolei krzyżyk złoty to doskonała propozycja dla chłopca. Dodatkowo wystarczy wybrany złoty medalik opatrzyć grawerem, by ten nabrał osobistego charakteru.

Medalik z wizerunkiem lub krzyżyk. Złoty upominek na lata od ERgold

Oferta ERgold to nie tylko starannie wykonana, wysokiej jakości złota biżuteria, ale przede wszystkim symbol i pamiątka na lata. W zestawie z odpowiednio dobranym łańcuszkiem stanie się elegancką ozdobą. Dodatkowo grawer na opakowaniu czyni z niego naprawdę elegancki prezent, w sam raz na tak ważną uroczystość, jak chrzest, komunia czy bierzmowanie. W ERgold znajdziesz medaliki, pasujące do niego łańcuszki, a wszystko zamknięte w pięknych opakowaniach, które za darmo opatrzymy dla Ciebie grawerunkiem. Tobie pozostaje już tylko wybrać odpowiedni medalik złoty.