Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pierścionki z rubinem

Złote pierścionki z rubinem - doskonały symbol miłości

Pierścionki z rubinem uchodzą za wyjątkowe nie tylko ze względu na swój olśniewający wygląd, ale także symbolikę. Dlaczego warto zdecydować się na rubin? Pierścionek z tym kamieniem to jeden z symboli zakochanych, mający zapewnić płomienność uczuć. Pierścionki zaręczynowe z rubinem są chętnie wybierane również ze względu na twardość kamienia - obok szafiru największą po diamencie. Płomienny kolor może przybierać różne odcienie, przez co prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Złoty pierścionek z rubinem to także symbol namiętności i rozkoszy.

Brak produktów w kategorii.

Pierścionek zaręczynowy z rubinem - sprawdź naszą ofertę

Pierścionek złoty z rubinem to doskonały pomysł na prezent dla kobiety ceniącej oryginalny styl i nietuzinkowe rozwiązania. W naszej ofercie można znaleźć wiele modeli, które w połączeniu z żółtym złotem prezentują się olśniewająco. Pierścionek z rubinem może dodatkowo zostać ozdobiony niewielkimi diamentami. Czym kierować się wybierając pierścionek zaręczynowy? Rubin występujący bez dodatkowych elementów z pewnością spodoba się kobiecie preferującej minimalizm. Jeśli jednak wybranka woli przeciwny styl, należy postawić na bardziej wyrazisty pierścionek. Rubin świetnie podkreśli ciepły typ kobiecej urody.

Pierścionki z rubinem - najcenniejszy upominek dla ukochanej

Opisywane kamienie szlachetne są wysoce cenione w branży jubilerskiej. Naturalnie występują m.in. w Birmie, Tajlandii, Afganistanie, Pakistanie oraz na Sri Lance. Pierścionek z rubinem zachwyca swoim intensywnie czerwonym kolorem, co wynika z obecności pierwiastków chromu w kamieniu. Z kolei za lekko brązowy odcień niektórych egzemplarzy odpowiadają pierwiastki żelaza. Złoty pierścionek z rubinem prezentuje się olśniewająco m.in. dzięki połączeniu kontrastujących ze sobą odcieni.

Złote pierścionki z rubinem i ich dodatkowa symbolika

Osoby wierzące w moc kamieni twierdzą, że pierścionek zawierający rubin wpływa na wiele sfer życia noszącej go osoby. Z jednej strony może dostarczać energii i pobudzać do działania. Z drugiej, pierścionek złoty z rubinem pozwoli nam bardziej optymistycznie spojrzeć na życie jeśli mamy skłonności do negatywnych myśli. Mówi się także o zwiększeniu pewności siebie i przyciąganiu pozytywnych zdarzeń. Pierścionek zaręczynowy z rubinem będzie zatem wyjątkowo cennym darem, który zostanie z bliską osobą do końca życia.

W sklepie Ergold dostępne są również inne pierścionki zaręczynowe, np.: pierścionki z białego złota, pierścionki z białego złota z rubinem, czy klasyczne pierścionki z żółtego złota.