Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pierścionki z oliwinem

Złoty pierścionek z oliwinem - symbol przyjaźni

Dlaczego warto zdecydować się na oliwin? Złoty pierścionek z tym kamieniem to doskonały prezent dla osoby, z którą chcemy mieć dobre relacje i żyć w zgodzie. Dawniej wierzono, iż pomaga on odnaleźć swoją drogę w życiu oraz poradzić sobie z trudnymi przeżyciami. Pierścionek z oliwinem ze złota wyróżnia się pięknymi zielonymi refleksami i jest polecany zwłaszcza paniom obdarzonym ciepłym typem urody. Złote pierścionki z oliwinem doskonale sprawdzą się jako zaręczynowe, świetnie komponując się z różnymi odcieniami metali szlachetnych.

Oliwin - pierścionek jako symbol szczęścia

Nazwa “oliwin” wzięła się od koloru kamienia, który może zostać określony jako złocisto-oliwkowy. Najczęściej wydobywa się go ze skał magmowych, po erupcji wulkanów. Najcenniejsze odmiany pochodzą z Pakistanu oraz Birmy. Oprócz tego, kamienie występują m.in. w Egipcie, Kenii, Meksyku, Stanach Zjednoczonych oraz Rosji. Pierścionek z oliwinem według wierzeń ma przynosić szczęście noszącej go osobie. Przypisuje się mu również właściwości związane ze wzmacnianiem zaufania do siebie, asertywności oraz cierpliwości.

Brak produktów w kategorii.

Złote pierścionki z oliwinem na zaręczyny

Ze względu na piękny wygląd kamienia i znakomite komponowanie się zarówno z białym, jak i żółtym odcieniem złota, oliwin jest chętnie wykorzystywany w jubilerstwie. Biżuteria dostępna w naszej ofercie została dodatkowo ozdobiona diamentami, które jeszcze bardziej podkreślają intensywność oliwkowego koloru. Złoty pierścionek z oliwinem to cenny podarunek, dlatego z powodzeniem sprawdzi się jako upominek z okazji zaręczyn. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas dodatki skradną serce każdej kobiety.

W naszej ofercie dostępne są także inne pierścionki zaręczynowe, np.: pierścionki z białego złota z oliwinem.