Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Filtruj według

Kształt

Kształt

Nowości

Nowości

Najczęściej kupowane

Najczęściej kupowane

Białe złoto ze szmaragdem

Białe złoto i szmaragd to jedno z najpiękniejszych połączeń w sztuce jubilerskiej. Kamień zachwyca swoim intensywnym zielonym odcieniem i cieszy się uznaniem już od tysięcy lat. Pierścionek białe złoto ze szmaragdem to symbol luksusu oraz zamożności. W starożytności uważano, iż minerał jest źródłem mądrości, dobrobytu, a nawet wiecznego życia. Obecnie pierścionki zaręczynowe białe złoto ze szmaragdem należą do chętnie wybieranych, głównie ze względu na piękny wygląd i elegancki charakter.

Brak produktów w kategorii.

Pierścionek ze szmaragdem białe złoto dla nowoczesnej kobiety

W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju modele, których piękno zostało jeszcze bardziej podkreślone dzięki obecności diamentów. Mamy dostępne także pierścionki ze szmaragdem z żółtego złota. Białe złoto ze szmaragdem to ponadczasowe połączenie, dlatego biżuteria tego typu nigdy nie wychodzi z mody i pasuje kobietom w każdym wieku. Osoby wierzące w moc kamieni podkreślają jego właściwości zdrowotne i uśmierzające ból. To także świetny wybór dla osób, które poszukują wewnętrznej harmonii oraz spokoju.