Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Białe złoto ze szmaragdem

Białe złoto i szmaragd to jedno z najpiękniejszych połączeń w sztuce jubilerskiej. Kamień zachwyca swoim intensywnym zielonym odcieniem i cieszy się uznaniem już od tysięcy lat. Pierścionek białe złoto ze szmaragdem to symbol luksusu oraz zamożności. W starożytności uważano, iż minerał jest źródłem mądrości, dobrobytu, a nawet wiecznego życia. Obecnie pierścionki zaręczynowe białe złoto ze szmaragdem należą do chętnie wybieranych, głównie ze względu na piękny wygląd i elegancki charakter.

Brak produktów w kategorii.

Pierścionek ze szmaragdem białe złoto dla nowoczesnej kobiety

W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju modele, których piękno zostało jeszcze bardziej podkreślone dzięki obecności diamentów. Mamy dostępne także pierścionki ze szmaragdem z żółtego złota. Białe złoto ze szmaragdem to ponadczasowe połączenie, dlatego biżuteria tego typu nigdy nie wychodzi z mody i pasuje kobietom w każdym wieku. Osoby wierzące w moc kamieni podkreślają jego właściwości zdrowotne i uśmierzające ból. To także świetny wybór dla osób, które poszukują wewnętrznej harmonii oraz spokoju.