Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Białe złoto z topazem

Pierścionek z białego złota z topazem - idealny na zaręczyny

Topaz to kamień wysoko ceniony w jubilerstwie, ze względu na wysoką twardość, piękny wygląd oraz rzadkość występowania. Uważa się, że ma właściwości ułatwiające nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi, dlatego pierścionek białe złoto z topazem z pewnością okaże się świetnym podarunkiem dla nieśmiałej osoby. Pomaga również wsłuchać się w głos wewnętrznej intuicji oraz zachęca do realizacji wyznaczonych celów. Białe złoto z topazem to najlepsze połączenie, ze względu na chłodny odcień metalu oraz kamienia.

Brak produktów w kategorii.

Postaw na białe złoto - pierścionek z topazem dla kobiety indywidualistki

W naszej ofercie można znaleźć pierścionek białe złoto z niebieskim topazem, który doskonale sprawdzi się zarówno jako podarunek z okazji urodzin czy rocznicy, jak i zaręczyn. To wspaniały prezent dla kobiety, która dąży do samorealizacji oraz ma artystyczną duszę i uwielbia podróże. Pierścionki zaręczynowe białe złoto z topazem są dostępne zarówno w wersji minimalistycznej, jak i z dodatkowymi zdobieniami w postaci diamentów. Niebieski kolor kamienia wspaniale komponuje się z metalem szlachetnym, zapewniając ciekawy efekt. Decydując się na pierścionek z topazem, białe złoto będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.

W ofercie naszego sklepu dostępne są także złote pierścionki z topazem.