Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Splot
Filtruj

Łańcuszki z medalikiem

Łańcuszek z medalikiem - pomysł na wyjątkowy prezent od serca

Przyjęcie sakramentu takiego jak chrzest, komunia czy bierzmowanie to wyjątkowe chwile, które warto upamiętnić symbolicznym prezentem. Doskonałym pomysłem będzie złoty łańcuszek z medalikiem 585. Symbolika religijna biżuterii sprawia, że stanie się ona czymś więcej niż zwykłą ozdobą. Będzie przypominać nie tylko o samym wydarzeniu, ale również cennych wartościach i doniosłości chwili. Przyjęcie sakramentu to wydarzenie istotne zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Łańcuszki z medalikiem staną się najlepszą pamiątką, która może być następnie przekazana kolejnym pokoleniom.


W naszej ofercie można znaleźć biżuterię dla chłopca i dla dziewczynki. Klasyczny odcień żółtego złota sprawia, że dodatki tego typu są bardzo uniwersalne i ponadczasowe. Wykonanie z metalu szlachetnego to gwarancja atrakcyjnego wyglądu przez długie lata. Złote łańcuszki z medalikiem zostały ozdobione wizerunkiem Matki Boskiej, dzięki czemu jednoznacznie kojarzą się z ważnym wydarzeniem religijnym.

Złoty łańcuszek z medalikiem dla dziewczynki i chłopca - upominek dla długie lata

Wszystkie łańcuszki dostępne w naszej ofercie są zapakowane w stylowe pudełko, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Co więcej, istnieje możliwość wygrawerowania życzeń lub motta na blaszce okolicznościowej, dołączonej do opakowania. Taki upominek stanie się jeszcze cenniejszy, wywołując uśmiech na twarzy zawsze gdy po niego sięgniemy. Każdy łańcuszek z medalikiem został wykonany z dbałością o detale, dzięki czemu zachwyca swoim pięknym wyglądem.

Same zawieszki występują w różnych kształtach. Można znaleźć zarówno biżuterię w kształcie serca, owalnym oraz w wielu niestandardowych wersjach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas dodatki sprawią radość każdemu dziecku, zyskując wartość sentymentalną. Istnieje możliwość skrócenia łańcuszka, dzięki czemu można w 100% dopasować go do wieku obdarowanego. Jeśli wciąż zastanawiają się Państwo, jaki prezent z okazji przyjęcia sakramentu będzie odpowiedni, nasza oferta stanowi najlepszą odpowiedź.

W ofercie Ergold dostępne są inne dewocjonalia: łańcuszki z krzyżykiempamiątki komunijne, pamiątki na Chrzest, pamiątki na ślub, srebrne pamiątki dla dzieci