Filtruj według
Cena
Materiał
Próba
Kamień
Splot
Filtruj

Srebrne bransoletki

Chociaż dzisiaj srebro jest mniej oczywistym wyborem na dodatki i biżuterie niż złoto, w różnych epokach historycznych i kulturach to, który z tych metali szlachetnych jest popularniejszy, nie było rzeczą oczywistą.

W starożytności Srebro było wręcz magicznym zjawiskiem. Chociaż dzisiaj wiemy, że ma właściwości bakteriobójcze, dawniej ta cecha srebra była tłumaczona mistycyzmem. Srebro oraz “srebrna woda” (woda po kontakcie z metalem) miały mieć boskie, uzdrawiające właściwości. Kwiaty w srebrnym wazonie, na przykład więdły później niż w wazonie szklanym lub porcelanowym.


Równie ważny w mistycyzmie srebra jest jednak jego charakterystyczny blask po wypolerowaniu. W tworzeniu srebrnej biżuterii ważne dla nas jest, aby zachować ten urok srebra, ale i stworzyć fasony, które będą spersonalizowane dla naszych klientek, tak aby pasowały do nich tak dobrze, jak sam metal szlachetny.

Bransoletki ze srebra z naszej oferty

Oferujemy biżuterie z klasycznego srebra, srebra andonowanego, o bardziej śnieżnobiałym połysku oraz biżuterie łączącą w sobie srebro ze złotymi akcentami. Nadające się idealnie na prezent dla osoby w każdym wieku, która ceni szczyptę magii w swoim życiu.

Bransoletki srebrne dostępne w naszym sklepie wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również oryginalnym designem. Srebrna bransoletka świetnie komponuje się zarówno z elegancką, jak i sportową stylizacją, dzięki czemu może być zakładana codziennie. W naszym asortymencie znajdują się zarówno klasyczne modele, jak i srebrne bransoletki z dodatkami w postaci kółeczek, serduszek, skrzydełek i innych.

Srebrna bransoletka jako prezent

Bransoletki damskie srebrne stanowią idealny prezent na urodziny, imieniny, rocznicę lub inną ważną okazję. Srebrne bransoletki damskie to subtelny, choć istotny dodatek, dlatego powinny znaleźć się w kolekcji każdej kobiety. Szukasz bransoletki ze srebra? Srebro to świetny wybór.