Filtruj według
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Materiał
Próba
Kamień
Splot
Rodzaj zapięcia
Filtruj

Pamiątki Komunijne

Pamiątki komunijne w ERgold to nawiązująca do symboliki religijnej biżuteria w szlachetnej oprawie ze złota i srebra, a także ramki, obrazki i inne dewocjonalia, które doskonale nadają się na prezent dla chłopca i dziewczynki przyjmujących po raz pierwszy sakrament Eucharystii. Pamiątka I Komunii Świętej ma być oznaką wiary, ale i uwiecznieniem tak ważnego w życiu każdego dziecka dnia. W sklepie ergold.pl znajdziesz wyjątkowe pamiątki Pierwszej Komunii, które staną się symbolem duchowego przeżycia i darem przekazanym wprost od serca.


Prezenty na komunie - co wybrać?

Pamiątki komunijne kojarzą się z uroczystymi chwilami sakramentu, dlatego warto, aby nawiązywały swoim charakterem do symboliki religijnej. Pamiątka pierwszej komunii często towarzyszy obdarowanemu do końca życia, dlatego warto postawić przede wszystkim na jakość i staranne wykonanie. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju pamiątki na komunię, które będą odpowiednie zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Dostępny jest m.in. elegancki album wykonany ze skóry ekologicznej, w którym można umieścić zdjęcia z uroczystości. Doskonale posłuży jako pamiątka komunii, która będzie wykorzystywana latami. Dużą popularnością cieszą się również srebrne obrazki, mogące pełnić rolę symbolu, a jednocześnie ozdoby. Tego typu prezenty komunijne mogą dodatkowo zostać wygrawerowane.

Pamiątka pierwszej komunii świętej - co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Jako pamiątka komunijna sprawdzi się także elegancka ramka, wykonana z solidnego drewna, w której można umieścić zdjęcie dziecka. Wszystkie pamiątki komunijne ze srebra zostały pokryte specjalnym lakierem, który chroni powierzchnię. W naszej ofercie dostępne są ponadto pamiątki komunijne ze złota. Mają one postać delikatnych łańcuszków z zawieszką, przedstawiającą np. Matkę Boską lub krzyż. Takie pamiątki na komunie doskonale sprawdzą się w przypadku obu płci. Całość jest zapakowana w ozdobne pudełko, więc świetnie posłuży jako prezent i pamiątka I komunii świętej. W naszym asortymencie można znaleźć także złote naszyjniki w formie różańca. Minimalistyczny charakter biżuterii sprawia, iż będzie ona odpowiednim prezentem dla dziecka, jednocześnie funkcjonując jako pamiątka komunii świętej.

Pamiątki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Prezenty na komunie są ważnym elementem uroczystości, bowiem podkreślają wagę wydarzenia. Prezenty komunijne takie jak pamiątka pierwszej komunii świętej to dar od serca, którego wartość ma nie tylko materialny charakter. Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy różnego rodzaju pamiątki na komunię. Sprawdzą się one zarówno jako pamiątka komunijna od chrzestnego lub chrzestnej, jak i od dalszego osoby z rodziny. Oferowane przez nas dewocjonalia wyróżniają się eleganckim wyglądem i dbałością o detale. Pamiątki komunijne ze srebra lub ze złota to zawsze dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli nie mamy pomysłu na konkretny podarunek. Pamiątka I komunii świętej to świetny sposób na upamiętnienie ważnego sakramentu.

Dla Państwa wygody, produkty z tej kategorii podzieliliśmy na Prezenty komunijne dla dziewczynkiPamiątki na komunię dla chłopca oraz uniwersalne pamiątki komunijne.