Złoty pierścionek zaręczynowy serce wzór 1.773
Ergold

Złoty pierścionek zaręczynowy serce wzór 1.773

Dostępność: (1 produkty/ów)
Wysyłka: 24 godziny
Indeks: P.1.773-12
ID produktu: 2564
419,00 zł
Brutto

Będący jedną z naszych najbardziej zdumiewających propozycji, złoty pierścionek zaręczynowy z dużym, centralnie umieszczonym kamieniem cyrkoniowym w kształcie serca to biżuteria naprawdę wyjątkowa. Dzięki dodatkowym zdobieniom w postaci niewielkich cyrkonii oraz ażur, pierścionek prezentuje się naprawdę ponętnie. Produkt wykonany został ze złota, dzięki czemu po założeniu go na palec, kobieca dłoń może tylko zyskać na atrakcyjności. Obdarowanie nim ukochanej to doskonały sposób na wyrażenie swoich uczuć oraz wejście na ostatnią prostą przed nową drogą życia. Tak przepiękną biżuterię bez wątpienia docenią panie, które uwielbiają stylowe dodatki oraz te, które pragną dowód bycia kochanymi mieć zawsze przy sobie.

Nie znalazłeś rozmiaru? Zrobimy go dla Ciebie gratis!

Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wzór nr:
P.1.773-12
Waga:
2.35-2.57g
Materiał:
Złoto żółte próby 333
Kolor złota:
Żółte
Próba:
333
Wielkość kamienia centralnego [mm]:
7/7mm
Wielkość kamieni bocznych [mm]:
1.25mm
Ilość kamieni:
25
Szerokość szyny [mm]:
2.70mm
Całkowita szer. korony [mm]:
10.3mm
Rod:
rodowana góra oraz boczne elementy kamieni
Możliwość wykonania graweru:
na blaszce w pudełku
Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.

1 Ocena

Mój
5/5

Ten pierścionek jest po prostu prześliczny

Marta , 2018-04-28

Dodaj swoją opinię