ZŁOTE KOLCZYKI Cyrkonie PREZENT 3.2123(126)
Ergold

ZŁOTE KOLCZYKI Cyrkonie PREZENT 3.2123(126)

Dostępność: (14 produkty/ów)
Wysyłka: 24 godziny
Indeks: K3.2123
ID produktu: 282
259,00 zł
Brutto

Szukasz gustownej i zjawiskowej biżuterii dla siebie lub dla kobiety swojego życia? Zwróć uwagę na naszą propozycję złotych kolczyków z kamieniami, które wprawią w zdumienie każdego, kto zawiesi na nich wzrok. Niepowtarzalny, absolutnie oryginalny projekt sprawia, że prezentują się one naprawdę atrakcyjnie. Kolczyki stanowią szykowne połączenie złota oraz cyrkonii, które wspólnie podkreślą piękno ich właścicielki. W biżuterii zastosowano wygodny, angielski bigiel, który bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort jej użytkowania. Prezent w postaci złotych kolczyków z kamieniami bez wątpienia doceni każda elegancka kobieta.


Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

Ilość

Wzór nr:
K3.2123
Waga:
1.45 - 1.53g
Kamień:
Cyrkonia
Materiał:
Złoto
Kolor złota:
Żółte
Próba:
333
Rodzaj bigla:
Angielski
Wielkość kamieni [mm]:
1.75
Ilość kamieni:
3
Rod:
Rodowany środkowy pasek
Wielkość orientacyjna [mm]:
5.1 x 14.1
Możliwość wykonania graweru:
na blaszce w pudełku
Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.

Napisz opinię jako pierwszy !

Dodaj swoją opinię