ZŁOTE KOLCZYKI Cyrkonie PREZENT 3.2123(126)

ZŁOTE KOLCZYKI Cyrkonie PREZENT 3.2123(126)

259,00 zł
Wzór nr: K3.2123
Kamień: Cyrkonia
Kolor złota: Żółte
Próba: 333
Ilość

Szukasz gustownej i zjawiskowej biżuterii dla siebie lub dla kobiety swojego życia? Zwróć uwagę na naszą propozycję złotych kolczyków z kamieniami, które wprawią w zdumienie każdego, kto zawiesi na nich wzrok. Niepowtarzalny, absolutnie oryginalny projekt sprawia, że prezentują się one naprawdę atrakcyjnie. Kolczyki stanowią szykowne połączenie złota oraz cyrkonii, które wspólnie podkreślą piękno ich właścicielki. W biżuterii zastosowano wygodny, angielski bigiel, który bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort jej użytkowania. Prezent w postaci złotych kolczyków z kamieniami bez wątpienia doceni każda elegancka kobieta.


Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

  • Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
  • Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
  • Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.
Waga
1.45 - 1.53g
Kamień
Cyrkonia
Materiał
Złoto
Kolor złota
Żółte
Próba
333
Rodzaj bigla
Angielski
Wielkość kamieni [mm]
1.75
Ilość kamieni
3
Rod
Rodowany środkowy pasek
Wielkość orientacyjna [mm]
5.1 x 14.1
Możliwość wykonania graweru
na blaszce w pudełku

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Podziel się opinią o produkcie