Delikatne złote kolczyki z Cyrkonią PREZENT 3.2347

Delikatne złote kolczyki z Cyrkonią PREZENT 3.2347

99,00 zł
Wzór nr: K3.2347
Kamień: Cyrkonia
Kolor złota: Żółte
Próba: 333
Ilość

Nie każda kobieta jest miłośniczką rzucającej się w oczy biżuterii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zwolenniczek małych wielkich rzeczy, prezentujemy delikatne, złote kolczyki z cyrkonią. Biżuteria charakteryzuje się niesamowitą lekkością i urokiem, który dostrzeże każdy amator dyskretnych rozwiązań. Produkt wykonany został ze złota w naturalnym dla tego surowca, żółtym kolorze. Ozdobny kamień to natomiast ceniona na całym świecie cyrkonia, która prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Kolczyki zapinane są na wygodny, subtelny sztyft, który gwarantuje szybkie, trwałe zapięcie. 


Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

  • Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
  • Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
  • Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.
Waga
0.50-0.56g
Kamień
Cyrkonia
Materiał
Złoto
Kolor złota
Żółte
Próba
333
Rodzaj bigla
Sztyft
Wielkość kamieni [mm]
2.5
Ilość kamieni
1
Wielkość orientacyjna [mm]
3.2 x 3.2
Możliwość wykonania graweru
na blaszce w pudełku

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Podziel się opinią o produkcie