Delikatne złote kolczyki z Cyrkonią PREZENT 3.2347
Ergold

Delikatne złote kolczyki z Cyrkonią PREZENT 3.2347

Dostępność: (5 produkty/ów)
Wysyłka: 24 godziny
Indeks: K3.2347
ID produktu: 296
99,00 zł
Brutto

Nie każda kobieta jest miłośniczką rzucającej się w oczy biżuterii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zwolenniczek małych wielkich rzeczy, prezentujemy delikatne, złote kolczyki z cyrkonią. Biżuteria charakteryzuje się niesamowitą lekkością i urokiem, który dostrzeże każdy amator dyskretnych rozwiązań. Produkt wykonany został ze złota w naturalnym dla tego surowca, żółtym kolorze. Ozdobny kamień to natomiast ceniona na całym świecie cyrkonia, która prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Kolczyki zapinane są na wygodny, subtelny sztyft, który gwarantuje szybkie, trwałe zapięcie. 


Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

Ilość

Wzór nr:
K3.2347
Waga:
0.50-0.56g
Kamień:
Cyrkonia
Materiał:
Złoto
Kolor złota:
Żółte
Próba:
333
Rodzaj bigla:
Sztyft
Wielkość kamieni [mm]:
2.5
Ilość kamieni:
1
Wielkość orientacyjna [mm]:
3.2 x 3.2
Możliwość wykonania graweru:
na blaszce w pudełku
Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.

Napisz opinię jako pierwszy !

Dodaj swoją opinię