Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA 2.1185
Ergold

Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA 2.1185

Dostępność: (7 produkty/ów)
Wysyłka: 24 godziny
Indeks: W2.1185
ID produktu: 321
199,00 zł
Brutto

Złota zawieszka z cyrkoniami w kształcie okręgu złożonego z serc to ostatni krzyk mody w świecie biżuterii. Zastosowanie złota o dwóch kolorach – białego i żółtego – nadaje produktowi niepowtarzalnego uroku. Kreatywne połączenie serc wykonanych z metalu oraz składających się z cyrkonii sprawia, że zawieszka prezentuje się naprawdę nietuzinkowo. Prezentowana biżuteria to świetna propozycja dla kobiet, które uwielbiają oryginalne dodatki w postaci stylowych naszyjników, i które nie boją się pokazywać swojej wyjątkowości. Jeśli pragniesz obdarować swoją wybrankę naprawdę nadzwyczajnym i niebanalnym prezentem, podaruj jej złotą zawieszkę z cyrkoniami!


Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

Ilość

Wzór nr:
W2.1185
Waga:
1.09-1.12g
Kamień:
Cyrkonia
Kształt:
Serce
Materiał:
Złoto żółte próby 333
Kolor złota:
Żółte + białe (rodowane)
Próba:
333
Wielkość kamieni bocznych [mm]:
1.25
Ilość kamieni:
24
Rod:
rodowane elementy
Wielkość orientacyjna [mm]:
13.9mm
Możliwość wykonania graweru:
na blaszce w pudełku
Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.

Napisz opinię jako pierwszy !

Dodaj swoją opinię