Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA 2.1185

Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA 2.1185

199,00 zł
Wzór nr: W2.1185
Kamień: Cyrkonia
Kolor złota: Żółte + białe (rodowane)
Próba: 333
Ilość

Złota zawieszka z cyrkoniami w kształcie okręgu złożonego z serc to ostatni krzyk mody w świecie biżuterii. Zastosowanie złota o dwóch kolorach – białego i żółtego – nadaje produktowi niepowtarzalnego uroku. Kreatywne połączenie serc wykonanych z metalu oraz składających się z cyrkonii sprawia, że zawieszka prezentuje się naprawdę nietuzinkowo. Prezentowana biżuteria to świetna propozycja dla kobiet, które uwielbiają oryginalne dodatki w postaci stylowych naszyjników, i które nie boją się pokazywać swojej wyjątkowości. Jeśli pragniesz obdarować swoją wybrankę naprawdę nadzwyczajnym i niebanalnym prezentem, podaruj jej złotą zawieszkę z cyrkoniami!


Eleganckie opakowanie z możliwością umieszczenia blaszki okolicznościowej GRATIS.

  • Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze Wszystkie wyroby podlegają kontroli i spełniają najwyższe normy określone przez Polskie Prawo Probiercze
  • Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy produkt, który u nas kupujesz jest nowy, posiada metkę i paragon co potwierdza autentyczność wyrobu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
  • Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni masz prawo do zwrotu towaru.
Waga
1.09-1.12g
Kamień
Cyrkonia
Kształt
Serce
Materiał
Złoto żółte próby 333
Kolor złota
Żółte + białe (rodowane)
Próba
333
Wielkość kamieni bocznych [mm]
1.25
Ilość kamieni
24
Rod
rodowane elementy
Wielkość orientacyjna [mm]
13.9mm
Możliwość wykonania graweru
na blaszce w pudełku

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Podziel się opinią o produkcie