Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kupujesz, ale nie płacisz!
Bo płacisz później,
nawet za 30 dni.

Zamawiasz jak zwykle w sklepie. Odbierasz zakupy, sprawdzasz czy Ci pasuje czy nie i płacisz nawet do 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji.

Jak to działa

1

Składając zamówienie wybierasz opcję "Zapłać z PayPo"

2

Podajesz swoje podstawowe dane a PayPo płaci za Ciebie rachunek

3

Otrzymujesz swoje zakupy

4

Masz 30 dni od złożenia zamówienia na zapłacenie lub zwrot zamówionych produktów

Korzyści

  1. Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą - jeśli okaże się, że chcesz je zwrócić po prostu nie zapłacisz. Dzięki temu unikasz czekania na zwrot swoich pieniędzy.
  2. Widząc świetną okazję, która kończy sie niebawem nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz - płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na podjęcie decyzji.
  3. Jesteś objęty Gwarancją Ochrony Kupującego - jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana z Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.
  4. Możesz pozwolić sobie na więcej - pamiętaj że masz 30 dni bez opłac ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją na 4 miesiące.