Nowości
Nowości
Najczęściej kupowane
Najczęściej kupowane

Colorfully

Kolekcja biżuterii Colorfully - doskonała dla małej i dużej damy

Poszukujesz biżuterii z kolorowymi kamieniami? Doskonale trafiłaś! Odkryj kolekcję Colorfully, która zachwyca niezwykłą delikatnością i dziewczęcością. W naszej ofercie biżuterii z kolorowymi cyrkoniami masz wybór pomiędzy srebrem i złotem, dzięki czemu możesz postawić na biżuterię z ulubionego surowca.

Showing 1-24 of 142 product(s)

Colorfully - Kolczyki z kolorowymi kamieniami

W naszym sklepie internetowym Ergold wśród biżuterii Colorfully znajdziesz kolczyki z kolorowymi cyrkoniami, zarówno w srebrze, jak i złocie. Wśród srebra zwróć uwagę na kolczyki prostokąciki z angielskim zapięciem. Występują z cyrkoniami w kolorze niebieskim i różowym. Ciekawym modelem są także srebrne kolczyki Eric - eleganckie prostokąciki z dużym kwadratowym kamieniem, idealne na oficjalne wyjścia.

Kolczyki prostokąciki z kolorowymi cyrkoniami dostępne są również w złocie. Oferta kolorów kamieni jest tu bogatsza, dostępne są: zielone, czarne, różowe, niebieskie, szafirowe i rubinowe. Wśród naszej kolekcji znajdziesz złote kolczyki przepaski, idealne dla dojrzałej kobiety o szykownym stylu. Dostępne są ich różne warianty, m.in. z kamieniami o kolorze szmaragdu czy rubinu.

Złote kolczyki Colorfully to także kolczyki kółeczka z kamieniami oraz piękne motylki z cyrkoniami o różnych kolorach. Ta delikatna biżuteria doskonale sprawdzi się jako prezent skierowany nie tylko do dojrzałej kobiety, ale także jako upominek dla młodej damy.

Pierścionki z kolorowymi kamieniami z kolekcji Colorfully

Minimalizm złotych pierścionków z ozdobą w kształcie motyli z kolorowymi cyrkoniami sprawia, że stają się one niezwykle subtelną częścią damskiej biżuterii. Możesz połączyć je z kolczykami Colorfully o tym samym wzorze, dzięki czemu zyskasz piękny zestaw biżuterii.

Kolekcja pierścionków Colorfully to także złoty pierścionek Lazurowy, Rosa czy Moonlight. Wszystkie posiadają centralnie położony kamień, który mimo swojej delikatności z powodzeniem przyciąga wzrok. Pierścionki z kolorowymi kamieniami doskonale uzupełnią każdą letnią stylizację.

W naszym asortymencie dostępne są także inne kolekcje biżuteriiLa PearlsLa VivaBiżuteria Little Things oraz Sparkle.