Wisiorki złote

ANIOŁEK Złota zawieszka ANIOŁEK Złota zawieszka
Ergold

ANIOŁEK Złota zawieszka

179,00 zł
  • Nowy
Wisiorek Celebrytka Anielskie Piórko Wisiorek Celebrytka Anielskie Piórko
Ergold

Wisiorek Celebrytka Anielskie Piórko

89,00 zł
Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA + Łańcuszek Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA + Łańcuszek
Ergold

Złota zawieszka Serce Cyrkonie SERCA + Łańcuszek

299,00 zł
  • Pakiet

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę precyzyjnie wykonanych produktów dostępnych w modnych wzorach. Do złotych i srebrnych łańcuszków doskonale pasują oferowane przez nas wisiorki w różnych kształtach, takich jak wisiorki serce. Taki zestaw stanowi przepiękną ozdobę kobiecej szyi oraz dekoltu.

Złoty wisiorek stanowi niezbędny element eleganckiego stroju podczas przyjęć, bali i innych spotkań towarzyskich. Zawieszki na łańcuszku bardzo dobrze prezentują się również jako dodatek do codziennego stroju. Wśród naszych wzorów królują ażurowe ozdoby takie jak serce, symbol nieskończoności, czy okrąg ze zdobieniami. Posiadamy także ozdoby takie jak zawieszka 3D wypełniona cyrkoniami lub wyposażona w dużą, prostokątną cyrkonię. Wszystkie modele naszej biżuterii są oferowane w sklepie internetowym ERgold, stworzone zostały przez naszych projektantów. Dzięki temu masz pewność, że produkt, który kupujesz jest niepowtarzalny.

W naszej pracowni bardzo starannie nadzorujemy proces wytwarzania biżuterii – aby ozdoby, które dostarczamy do sklepu, nie tylko były piękne, ale też odznaczały się najwyższą jakością.