Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Idealne zaręczyny w 3 krokach

person Autor:  ERgold list W:  Główna Zamieszczono:  Komentarze Komentarze:  0 favorite Wyświetlenia:  1220

1. Niezbędnik zaręczyn — pierścionek

Nie wyobrażamy sobie zaręczyn bez pierścionka. Zwyczaj prezentowania wybrance serca pierścienia kultywowany jest już od czasów starożytnych. Jest to symbol trwałości, wierności oraz ciągłości co zawdzięczamy jego okrągłemu kształtowi.

Jeśli chodzi o wybór kamienia szlachetnego znajdującego się na pierścionku zaręczynowym, najczęściej wybierane są diamenty. Brylant, czyli oszlifowana forma diamentu to najtwardszy minerał istniejący na świecie. Jego wysoka wartość wynika właśnie z cech fizycznych oraz piękna, które ciężko w jakikolwiek sposób opisać słowami. Prezentując wybrance pierścionek zaręczynowy z brylantem, pokazujemy jej, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu. W naszej ofercie posiadamy dużo pierścionków zaręczynowych z brylantami, które sprostają twoim oczekiwaniom: https://ergold.pl/80-zlote-pierscionki-z-brylantami

Jeśli szukamy tańszej alternatywy dla diamentów, możemy sprezentować naszej wybrance pierścionek zaręczynowy z cyrkoniami. Cyrkonia to nic innego jak imitacja diamentu.

W przypadku, kiedy nie dysponujemy odpowiednim budżetem, pierścionek zaręczynowy z cyrkoniami nie będzie złym wyborem. Zniewalające pierścionki z cyrkoniami znajdziesz w naszym sklepie: https://ergold.pl/79-z-cyrkonia

 

2. Jak wybrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Pierścionek zaręczynowy w Polsce nosi się na serdecznym (czwartym od wewnętrznej strony dłoni) palcu prawej dłoni. Najlepszym rozwiązaniem dobrania rozmiaru pierścionka zaręczynowego jest zwrócenie się do bliskiej osoby naszej przyszłej narzeczonej o pomoc, w sprytnym zdobyciu tej informacji. Jeśli nie mamy takiej możliwości, możemy podpatrzeć, czy nasza wybranka nosi na tym palcu już jakiś inny pierścionek. Jeśli tak wtedy wystarczy tylko dyskretnie dokonać pomiaru średnicy tego elementu biżuterii. Zapytanie się wprost naszej wybranki o rozmiar jej palca serdecznego może zburzyć wyjątkowość i romantyzm chwili zaręczyn.

3. Pomysł na zaręczyny

Oprócz pierścionka będącego bardzo ważnym elementem zaręczyn, ważny jest też odpowiedni pomysł, na przeprowadzenie ich. Dla każdej kobiety zaręczyny to bardzo ważne wydarzenie więc powinniśmy się do niego przyłożyć, najlepiej jak tylko umiemy. Biorąc pod uwagę zainteresowania wybranki, jej preferencje musimy samemu wymyślić, które miejsce będzie najlepsze na zaręczyny. Dla niektórych kobiet idealną chwilą na zaręczyny jest romantyczna kolacja w restauracji, podczas gdy dla innych kobiet będzie to samotny spacer nad morzem, a dla jeszcze innych kobiet najlepszym miejscem na zaręczyny może być szczyt góry, na której wspólnie byliście albo wasz ulubiony park. Opcji do wyboru jest bardzo dużo, ale to tylko od nas zależy, którą wybierzemy.

Podsumowanie

Podsumowując zaręczyny to piękna chwila w życiu każdej pary, do której niezbędny jest piękny pierścionek zaręczynowy oraz odpowiednie miejsce i czas. Tylko jeśli wszystkie te trzy elementy współgrają ze sobą, oczarujemy naszą wybrankę. Wybierając pierścionek zaręczynowy, kierujmy się przede wszystkim gustem naszej narzeczonej. W naszym sklepie https://ergold.pl/74-pierscionki-zareczynowe na pewno znajdziesz pierścionek, który przypadnie jej do gustu.

Komentarze

Nikt nie dodał komentarza

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Pazdziernik Listopad Grudzień